Birmingham Guitar Show w lutym

Newsy
Birmingham Guitar Show w lutym

Europejczycy pozazdrościli Ameryce dużych targów o tej porze roku i postanowili zorganizować nieco mniejszą, ale równie ciekawą imprezę w tej części świata. Co najważniejsze wstęp będą mieli tam wszyscy, którzy zakupią bilety, a nie jak w przypadku NAMM tylko zaproszeni goście i akredytowani dziennikarze.

Birmingham Guitar Show rangą nie przyćmi ogromnych wystaw NAMM czy Musikmesse, ale nie taki też jest cel. Nie zobaczymy tam też tylu gwiazd, które chętnie zapraszane są na imprezy wymienione wcześniej. Mimo to najwięksi producenci sprzętu gitarowego nie rezygnują z możliwości pokazania publiczności swoich nowych produktów i w hali New Bingley w Birmingham będzie można zobaczyć stanowiska wielu znanych marek.

Boksy Marshall, Laney, Paul Reed Smith, Ibanez, Gibson, Orange, Peavey, BC Rich, Rotosound, Tokai oraz zapowiedzianych wczoraj Yamahy, Line6, Korga i Bass Centre to nie lada gratka, dla wszystkich, którzy z bliska chcieliby zobaczyć co nowego sprzętowo przyniesie 2011 rok.

The Birmingham Guitar Show to impreza otwarta dla publiczności, a bilety dostępne są na stronie www.ukguitarshows.co.uk (cena ok. 40-50zł).

O samych targach organizator, Jason Hunt, wypowiada się tak: "Cieszy nas bardzo, że tak wiele wiodących marek postanowiło się zjawić również u nas. Co ciekawe doszły mnie już słuchy, że właśnie w Wielkiej Brytanii kilka z nich planuje zaprezentować poraz pierwszy swoje nowe produkty. To sprawia, że ostatni weekend lutego będzie dla nas wszystkich bardzo ekscytujący".

Czyżby NAMM i Musikmesse rosła konkurencja? Wszystkich, którzy mają taką możliwość wybrania się na to wydarzenie serdecznie zapraszamy.

(krn)