Krampera - nowa marka wzmacniaczy basowych na polskim rynku

Newsy
Pozostałe artykuły marki KRAMPERA
Krampera - nowa marka wzmacniaczy basowych na polskim rynku

Z początkiem 2011 roku w ofercie polskiego dystrybutora, Arcade Audio, pojawi się najwyższej klasy system basowy. Kampera jest nowym dzieckiem firmy KV2, znanej z bardzo wysokiej jakości produktów Pro Audio.

Krampera, bo tak nazywa się nowa marka jest wynikiem pasji głównego konstruktora Georga Krampery.

Pasja ta zaczęła się wiele lat temu. Dzięki niej stworzony został REXX, jeden z ciekawszych brzmieniowo wzmacniaczy gitarowych. Kampera jest również ojcem filozofii podnoszenia jakości dźwięku, tak by każdy słuchacz odbierał wrażenia dźwiękowe jakby grał na scenie osobiście. Wynikiem tej teorii są pionierskie systemy technologii Super Audio Analogue i najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe.

Wzmacniacz i kolumny KVB 800 to potężny i bogaty w funkcje zestaw zaprojektowany specjalnie dla wzmocnienia instrumentów basowych. Zapewnia doskonałą dynamikę, łącząc technologię analogowych układów Audio z wysoką sprawnością, dając bezprecedensową definicję jakości i precyzji.

Dzięki ciekawej i innowacyjnej konstrukcji KVB 800 zapewnia doskonałą akustyczną jakość i wysoką wydajność. Przy tym wszystkim jest to zestaw elegancka, kompaktowy, a przede wszystkim lekki.

W skład systemu wchodzi wzmacniacz KVB 800 oraz kolumny o oznaczeniach B1 (head), B1B i B1T (kolumny).

(krn)