NAMM 2011: dwa nowe comba Orange Terror Bass

Newsy
NAMM 2011: dwa nowe comba Orange Terror Bass

Dla basistów w tym roku Orange przygotował coś specjalnego. Przy użyciu nowej, przełomowej technologii Smart Power z paczek głośnikowych oraz patentów z serii headów Terror Bass stworzył zupełnie nowe comba o wyjątkowym brzmieniu.

Dwa nowe comba Orange Terror Bass to długo oczekiwane produkty, które dołączą do "terroryzującej rodziny". Dostępne będą w dwóch wersjach i będą bazować na unikalnej technologii Smart Power Isobaric. Opiera się ona o specjalne zamontowanie lekkich, neodymowych głośników - jeden za drugim. Pozwala to znacznie zmniejszyć obudowę, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu sygnału i wzbogaceniu go o niższe częstotliwości.

Orange TB500C to 500 Wattowy, hybrydowy wzmacniacz - tak jak w headzie Terror Bass z lampowym przedwzmacniaczem i końcówką mocy klasy D - oparty o dwa, 12" głośniki neodymowe. Model TB300C to 300 Watt mocy i dwa, 10" głośniki, stworzony wegług maksymy "mały jest teraz wielki".

Klasycznie cała konstrukcja została zamknięta w pomarańczowej obudowie.

Wygląda na to, że będą to jedne z najpotężniejszych i jednocześnie najbardziej przenośnych comb dostępnych na rynku. Basiści, zacierajcie łapy - już niedługo również u nas!

(krn)