Nowa Mesa/Boogie TransAtlantic 30

Newsy
Nowa Mesa/Boogie TransAtlantic 30

Znany i uwielbiany producent wzmacniaczy ze słonecznej Californii w odpowiedzi na duże zainteresowanie modelem TA-15 zaprezentował model TransAtlantic 30 - wzmacniacz typu "Brit Amp" o mocy do 40Watt.

Mesa/Boogie TransAtlantic 30 to nowa seria wzmacniaczy typu "Brit Amp". TA-30 oferuje wyjątkową opcję wyboru mocy. Wzmacniacz jest wyposażony w specjalny przełącznik Multi-Watt Power Switch (15W, 30W, 40W), który pomaga uzyskać pożądane brzmienie i dopasować się do potrzeb użytkownika.

Wzmacniacz posiada wszystkie najlepsze zalety swojego młodszego brata TA-15: unikatowe brzmienie, jakość wykonania, klasyczny wygląd oraz niską wagę. Wprowadzany model to także zwiększona moc, lampowy pogłos oraz pętla efektów z możliwością wyłączenia lub przydzielenia do konkretnego kanału. Pięć różnych trybów zawartych w przedwzmacniaczu (2 w kanale 1, 3 w kanale 2), jest sterowanych przez wygodne przełączniki, znajdujące się w górnej części każdego z kanałów.

Należy także wspomnieć o bardzo wszechstronnym, ale unikatowym brzmieniu TransAtlantic-30. Ten wzmacniacz sprawdzi się w każdym środowisku muzycznym. Czy będzie to mały koncert w klubie, duża trasa, hobbistyczne granie, czy też nagrywanie w studiu - zawsze Mesa/Boogie TA-30 powinna sprawdzić się w każdych warunkach.

Dane techniczne:

- przedwzmacniacz - 6 x 12AX7,
- końcówka mocy - 4 x EL84,
- moc: 15W (2 lampy), 30W (4lampy), 40W (w trybie Dyna-Watt, klasa A/B),
- dwa niezależne kanały:
* kanał 1: tryb Normal (Brit Clean) albo Top Boost (Brit Overdrive)
* kanał 2: tryb Tweed (American Clean), Hi 1 (Brit Gain) & Hi 2 (Boogie Gain),
- przełącznik FX Loop & Reverb,
- korekcja (Gain, Treble, Bass, Reverb, Master),
- stały bias
- wbudowany wiatrak

Do wzmacniacza dołączony jest 2-pozycyjny footswitch (kanały, pogłos)

Całość zaprojektowano i wykonano w zakładach Mesa/Boogie w Kalifornii.