Ciekawostki ION Audio

Newsy
Ciekawostki ION Audio

Rosnąca popularność takich gier jak Guitar czy DJ Hero sprawia, że coraz częściej producenci sprzętu audio chylą czoła przez muzykami, nawet tymi początkującymi. Produkty ION Audio dadzą nam nieograniczone możliwości tworzenia, nagrywania i publikowania własnych utworów za niewielkie pieniądze.

Ciekawostki ION Audio, które pojawiły się na polskim rynku tuż przed świętami mogą przypaść do gustu szczególnie rodzicom, którzy szukają prezentu dla swojego, zafascynowanego muzyk, dziecka. I nieważne, czy będzie chciało zostać sławnym gitarzystą czy DJ - znajdziemy coś dla każdego.

Discover Guitar USB jest wyjątkowo prostym sposobem, aby nauczyć się grać na gitarze i nagrywać swoje kompozycje. Pakiet zawiera gitarę elektryczną, którą wystarczy podłączyć do komputera za pomocą dołączonego kabla i grać, ponieważ urządzenie nie wymaga sterowników.
Dołączony do zestawu program Guitar Rig LE to zbiór modulacji wielu wzmacniaczy, dzięki któremu zakup dodatkowego piecyka okaże się zbędny. Do zestawu dołączony jest kompletny, multimedialny przewodnik oraz kilka lekcji dla tych, dla których będzie to pierwsza gitara w życiu.

W ofercie znajdują się również zestaw Discover DJ dla każdego miłośnika muzyki, który pragnie zostać DJ’em oraz Tailgater - 20-watowy wzmacniacz, który pozwala cieszyć się przyzwoitej jakości dźwiękiem dosłownie wszędzie (dzięki możliwości zasilania z baterii) oraz jeżeli tylko zechcemy nagłośni naszą gitarę czy inne zewnętrzne źródło dźwięku.

Czy takie nowinki mogą przypaść do gustu nam, gitarzystom? Jeżeli nawet nie nam, na pewno znajdą się amatorzy takich rozwiązań.