Mikrofon gitarowy GM10

Newsy

Krzysztof Inglik

Innowacyjnie zaprojektowany, ma rozwiązać odwieczny problem właściwego nagrywania dźwięku gitary akustycznej. Przy pracy w studio zawsze pojawiał się dylemat między dobrym wykonaniem, a właściwym nagraniem.

{M4_image 0}

Innowacyjnie zaprojektowany, ma rozwiązać odwieczny problem właściwego nagrywania dźwięku gitary akustycznej. Przy pracy w studio zawsze pojawiał się dylemat między dobrym wykonaniem, a właściwym nagraniem. W przypadku nagrywania dźwięku gitary przy pomocy zamocowanego na statywie mikrofonu pojemnościowego, wystarczała mała zmiana kąta pomiędzy położeniem gitary, a mikrofonem, by w nagraniu słychać było drastyczną zmianę brzmienia.

Trzy główne innowacje:

  • Zintegrowany uchwyt umożliwia właściwe i bliskie pozycjonowanie mikrofonu względem gitary. Kapsuła jest oddzielona od części z przedwzmacniaczem zapewniając wygodne i łatwe operowanie mikrofonem.
  • Kapsuła zamocowana jest na opatentowanym uchwycie przeciwwstrząsowym, który efektywnie izoluje membranę przed niepożądanymi odgłosami mechanicznymi dochodzącymi z gitary.
  • Sama kapsuła, to najmniejsza kapsuła na świecie, w której membrana pokryta jest złotem.

Model GM10 umożliwia swobodne granie na gitarze i pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do odpowiedniego ustawienia gitary względem mikrofonu przed każdą kolejną wersją nagrania. Raz ustawiony mikrofon zawsze będzie znajdować się w odpowiedniej pozycji. Mikrofon i części montażowe znajdują się w czarnej, aluminiowej walizce.

Szczegóły: www.audiostacja.pl