Ciekawa propozycja BOSSa - Power Stack

Newsy
Ciekawa propozycja BOSSa - Power Stack

Od tłustego brzmienia typu crunch do ultra przesterowanego dźwięku, ST-2 Power Stack dostarczy legendarne brzmienie przesterów firmy BOSS wraz z oszałamiającą dawką mocy rodem ze wzmacniaczy lampowych i profesjonalnych wzmacniaczy stack.

Boss ST-2 to wyjatkowy przester w kostce, który gwarantuje oryginalny dźwięk przesterowania przypominający wzmacniacze stack oparte na lampach. Dzięki szerokiemu zakresowi brzmień, od vintage crunch do nowoczesnego przesterowania typu ultra high-gain efekt ten jest bardzo uniwesalny, a wierna i dokładna odpowiedź na artykulację gry oraz zmiany w głośności dźwięku sprawia, że kostka ta na pewno znajdzie swoich fanów.

Jedną gałką SOUND możemy zmienić równocześnie poziom wzmocnienia jak i charakter dźwięku, dając szybki dostęp do palety brzmień od vintage crunch z dobitnym drive aż do napastliwego przesterowania. Wystarczy pokręcić dwoma gałkami korekcji, aby wyregulować szczegóły brzmienia stosownie do potrzeb.

ST-2 to bardzo unikalna kostka efektowa, czerpiąca z doświadczenia firmy BOSS w technologii modulowania brzmienia wzmacniaczy. Szczególnie może przypaść do gustu tym gitarzystom, którzy na niewygórowane cenę chcą cieszyć się brzmieniem ogromnego i drogiego stacku gitarowego.

Poniżej krótka prezentacja możliwości tego urządzenia: