Nowości Warwicka

Newsy

Krzysztof Inglik

W ofercie Warwick Custom Shop, obok szyjek o tradycyjnym profilu, znanych z basów Warwick, pojawiła się nowa opcja zwana "Flat Neck".

{M4_image 0} Nowa opcja szyjki w Warwick Custom Shop
W ofercie Warwick Custom Shop, obok szyjek o tradycyjnym profilu, znanych z basów Warwick, pojawiła się nowa opcja zwana "Flat Neck". Profil szyjki "Flat Neck" skierowany jest przede wszystkim do nowoczesnych basistów. Klienci, którzy zamówią instrument z opcją "Flat Neck Shape" spodziewać się mogą zaokrąglonych krawędzi szyjki, o tzw. płaskim profilu "D". Zainteresowany? Na stronie www.warwick.de znaleźć można szczegółowe opisy, informacje i rysunki dotyczące nowego, płaskiego profilu szyjek.

{M4_image 1} Kapodaster "Johnny Cash Signature"
"Johnny Cash Signature" zaprojektowany został na bazie kapodasterów "Victor Capo". Nowy produkt Dunlop posiada funkcjonalny design i dostępny jest w dwóch wersjach: Flat - przeznaczonych do instrumentów z płaskimi podstrunnicami i Curved - do instrumentów z podstrunnicami zaokrąglonymi. Kapodaster posiada masywną konstrukcję i wykonany jest z brązu anodowanego na czarno. Regulowana siła naciągu strun zapobiega występowaniu zjawiska brzęczenia strun, a masywna konstrukcja kapodastra zapewnia doskonałe, pełne brzmienie gitary.

{M4_image 2} Texas Slide "Johnny Winters Signature"
Texas-Slide to bardzo lekki, chromowany slide o krystalicznym i agresywnym brzmieniu. Slide polecany jest wszystkim, którzy uwielbiają styl gry Johnny Wintera.

Gałki potencjometrów Custom Design
Firma Warwick wprowadziła do swojej oferty dystrybucji nowe, unikalne gałki potencjometrów custom. Niezależnie od tego, czy użyjesz gałek typu Billiard-ball, Celtic cross, Chicken Head lub jedną z gałek Skull, Twój instrument na pewno zyska unikalny wygląd i stanie się niepowtarzalny. Gałki mocowane są za pomocą bocznych śrubek imbusowych. Producentem gałek jest amerykańska firma Custom Parts USA.

Szczegóły: www.warwick.de