Pogotowie Gitarowe Riff na imprezie Solo Życia 2010!

Newsy
Pogotowie Gitarowe Riff na imprezie Solo Życia 2010!

Żaden z gitarzystów, którzy wybrali się do Lublina w celu zagrania swojego Solo Życia, nie musiał obawiać się o stan swojej ukochanej gitary. Gitarowi doktorzy z salonów muzycznych Riff zadbali o to, by wypadła doskonale. W sobotę 18 września na terenie amfiteatru w Ogrodzie Saskim w Lublinie dyżur pełniło Pogotowie Gitarowe Riff.

W sobotę 18 września cały Lublin zamienił się w stolicę rock and rolla. Setki gitarzystów przyjechało na coroczne święto gitary. Wielu z nich zabrało ze sobą swoje "wiosło" lub "pudło", aby zagrać na nim Solo swojego Życia. Kto martwił się, czy jego gitara wytrzyma poziom, obawiał się o pękające struny lub po prostu nie czuł się pewnie w strojeniu swojego instrumentu, ten mógł znaleźć pomoc w żółtym namiocie.

Znajdowało się tam Pogotowie Gitarowe Riff. Doktorzy z salonu muzycznego Riff Lublin (Krakowskie Przedmieście 10) bezpłatnie stroili i ustawiali gitary, zmieniali struny i służyli poradami. Kupić można tam także było niezbędne akcesoria: struny w kompletach i pojedynczo, kostki, pasek, a nawet pokrowiec.

Każdy gość dostał najnowszy katalog promocyjny, z którego dowie się, jakie gorące promocje czekają na niego w Riffie. Ten kto wypełnił na miejscu krótką ankietę, otrzyma pocztą Kartę Stałego Klienta Riff, uprawniającą do stałego rabatu 7% na każdy produkt.

Więcej informacji: www.riff.net.pl