Nowe efekty EWS: TriLogic Preamp II oraz Bass Mid Control

Newsy
Nowe efekty EWS: TriLogic Preamp II oraz Bass Mid Control

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowe efekty w rodzinie EWS: TRI-LOGIC Bass Preamp II oraz Bass Mid Control. Efekty te są produkowane w Japonii przez ludzi odpowiedzialnych m.in. za markę Xotic. 

Pierwszy z nich to znany już z Xotica preamp basowy Tri-Logic, jednak w nowej odsłonie. Odnowiony i przeprojektowany przez EWS jest znacznie mniejszy oraz bardziej przyjazny dla kieszeni. Posiada też wszystkie cechy pierwszego Tri-Logica: zasilanie 18V, 3-stopniowe EQ.

Drugi  - Bass Mid Control -  to "niezbędnik" basisty. Jeśli jesteś użytkownikiem basu ze zwykłym dwustopniowym EQ lub z układem pasywnym, nowość z EWS'a - Bass Mid Control - może stać się dla Ciebie jednym z ważniejszych urządzeń. Podwójny potencjometr w BMC pozwala na wybór częstotliwości oraz jej dopalenie bądź wycięcie. Zakres częstotliwości zaczyna się od 120Hz, a sięga do 3KHz. Boost/Cut pozwala na regulację głośności w zakresie 15dB. Ten malec może być zasilany baterią 9V lub z zasilacza. Stanowi nieodzowną pomoc w "przyprawianiu" miksu w każdym rodzaju muzyki.

 Więcej informacji: www.firmamuzyczna.pl