Tascam DR-680 to ośmio śladowy przenośny rejestrator cyfrowy

Newsy
Tascam DR-680 to ośmio śladowy przenośny rejestrator cyfrowy

Tascam DR-680 umożliwia mobilną, wielośladową rejestrację koncertów, prób i nagrań przestrzennych w cenie dostępnej dla większości muzyków. Na karcie flash typu SD można zarejestrować do ośmiu śladów z jakością 96 kHz / 24-bit w formacie Broadcast WAV.

Sześć wejść mikrofonowych posiada wzmocnienie 60 dB i zasilanie phantom dla klarownych nagrań z wykorzystaniem mikrofonów pojemnościowych. Nagrywając sześć analogowych sygnałów równocześnie z sygnałem cyfrowym w formacie SPDIF uzyskamy w sumie 8 śladów.
Wejścia mogą być monitorowane za pomocą wbudowanego miksera z indywidualną dla każdego śladu regulacją głośności i panoramy. Stereofoniczny miks może być równolegle zarejestrowany z pozostałymi sześcioma śladami w celu szybkiego odtworzenia lub podglądu danej sesji. Urządzenie posiada też wbudowany głośnik do monitorowania nagrania bez potrzeby używania słuchawek.

Tascam DR-680 jest również w stanie zarejestrować nagranie stereo z jakością masteringową w rozdzielczości 192 kHz / 24-bit lub jednocześnie do czterech śladów w oszczędnej rozdzielczości w formacie MP3 dla nagrań konferencyjnych itp. Aby uzyskać szesnaście śladów rejestrowanych w jednym czasie na bateriach można połączyć dwa takie urządzenia za pomocą kabla kaskadowego.