DV Mark już wkrótce w Polsce!

Newsy
DV Mark już wkrótce w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że już na przełomie września i października 2010 odbędzie się polska premiera DV Mark - nowej marki producenta wysokiej klasy wzmacniaczy Markbass.

Tak jak produkty Markbassa, nową markę weźmie pod swoje skrzydła firma Konsbud-Aduio. Swój światowy launch DV Mark miał podczas tegorocznych targów Musikmesse we Frankfurcie. Jak powiedzieli Marco de Virgiliis i Manager ds. Marketingu i Promocji, Peter Murray podczas oficjalnej premiery 26 marca br.:  "marka ta powstała z myślą o gitarzystach, w odniesieniu do wielkiej historii i tradycji wzmacniaczy gitarowych, ale zgodnie z filozofią Markbassa, stworzono wzmacniacze bardziej praktyczne w użytkowaniu, uniwersalne, niezawodne i lekkie." Sprzęt został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Widać to już na pierwszy rzut oka, jego wygląd przypomina najbardziej ekskluzywne modele Rivery czy Messy.

 

 

W skład linii produktów DV Mark wchodzą obecnie: 3-lampowe wzmacniacze (15w 1-kanałowy, 40w 2-kanałowy, 180W 3 kanałowy), tranzystorowy Hiram Bullock Head stereo, 2-lampowe końcówki mocy 40W, tranzystorowa końcówka mocy 1000W. 3 komba 1x12'' (40W lampowe 2-kanałowe, 40W lampowe 1-kanałowe i tranzystorowe Jazz Combo), 2 komba 2x12'' (1 i 2-kanałowe), 2 kolumny 2x12'' (horyzontalna i pionowa), 2  kolumny 1x12'' (jedna mała kompaktowa, i jedna standardowa), 2  kolumny 4x2'' (standardowa i typ vintage), efekty podłogowe Tube Compressor i ClassA1 chorus/reverb.

Podczas targów we Frankfurcie sprzęt prezentował się świetnie brzmieniowo i przyciągając duże grono zainteresowanych. Z tym większą niecierpliwością czekamy na polską premierę.

Więcej informacji już wkrótce na stronach www.dvmark.it oraz www.konsbud-audio.pl