BOSS GM-800 : nowy syntezator gitarowy i przetwornik GK

Newsy

Roland

BOSS GM-800 : nowy syntezator gitarowy i przetwornik GK

BOSS wprowadza na rynek cyfrowy interfejs Serial GK nowej generacji i wszechstronny, nowy syntezator gitarowy/basowy z silnikiem brzmieniowym Roland Zen-Core

BOSS przedstawia nowy system Serial GK-5 i syntezator gitarowy GM-800, potężny i wszechstronny produkt, który przenosi syntezę gitarową i basową w nową erę naturalnej grywalności i nieograniczonego zakresu kreatywności. Napędzany przez nowo opracowany interfejs Serial GK, zaawansowany silnik brzmieniowy ZEN-Core odblokowuje każdy dźwięk, jaki można sobie wyobrazić - od instrumentów akustycznych po klasyczne i nowoczesne syntezatory - podczas gdy wysokowydajny procesor DSP zapewnia stabilność śledzenia i ekspresyjny zakres, który nigdy wcześniej nie był możliwy.

Użytkownicy mogą również rozszerzyć możliwości GM-800 o rosnącą bibliotekę ZEN-Core w Roland Cloud. Ponadto, BOSS wypuścił szereg produktów uzupełniających dla GM-800 i systemu Serial GK, w tym dzielone przetworniki GK-5 i GK-5B dla gitary i basu, kable połączeniowe BGK-15 i BGK-30 oraz konwertery GKC-AD i GKC-DA do łączenia z klasycznymi 13-pinowymi produktami GK.

GM-800 : syntezator gitarowy

BOSS i Roland (jego "firma matka") są światowymi liderami w dziedzinie innowacji syntezatorów gitarowych od prawie pięciu dekad, począwszy od rewolucyjnego systemu GR-500 w 1977 roku. Rozszerzając i rozwijając koncepcje wielu historycznych produktów Roland GR, GM-800 zapewnia gitarzystom i basistom najnowocześniejsze narzędzia kreatywne i dostęp do dźwięków zwykle dostępnych wyłącznie na instrumentach klawiszowych.

BOSS GM-800 jest zbudowany w oparciu o rozszerzalny system syntezy ZEN-Core, źródło dźwięku stojące za profesjonalnymi produktami Rolanda, takimi jak syntezatory JUPITER-X i FANTOM oraz syntezator programowy ZENOLOGY. ZEN-Core łączy nowoczesną syntezę PCM i zaawansowane modelowanie, aby zapewnić nieskończony plac zabaw dla dźwiękowych odkryć. Dzięki ponad 1200 brzmieniom, użytkownicy GM-800 mogą odtwarzać wszystko, od fortepianów, organów i instrumentów orkiestrowych po klasyczne brzmienia syntezatorów Rolanda, takich jak JUPITER-8, JUNO-106 i wiele innych.

GM-800 obsługuje stale rosnącą gamę kreatywnych możliwości dzięki Roland Cloud takich jak ZEN-Core Sound Packs, Wave Expansions i wiele więcej. Bezpłatne Konto Roland zapewnia dostęp do podstawowych usług Roland Cloud, a dodatkowe treści są dostępne na trzech płatnych poziomach członkostwa. Wszystkie plany rozpoczynają się od bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego Ultimate, aby doświadczyć wszystkiego, co Roland Cloud ma do zaoferowania.

Smukły GM-800 wygląda równie dobrze podczas pracy na biurku, jak i na scenie w zaawansowanym pedalboardzie. Dostępne są cztery przypisywalne przełączniki nożne oraz dwa zewnętrzne gniazda sterujące, z których każde obsługuje do dwóch przełączników nożnych lub pedałów ekspresji. Jest również Wejście/Wyjście MIDI do łączenia się z innymi syntezatorami i sprzętem MIDI.

BOSS : firma

BOSS to oddział firmy Roland Corporation jest legendą wśród gitarzystów, basistów i wokalistów, dzięki różnorodnej, wiodącej na świecie gamie kreatywnych narzędzi z wyjątkowym dźwiękiem, intuicyjną kontrolą i wytrzymałością. Od 1977 roku słynne kompaktowe pedały BOSS były używane codziennie przez wszystkich, od początkujących po koncertujących profesjonalistów, z ponad 125 wprowadzonymi unikalnymi modelami i ponad 16 milionami sprzedanych egzemplarzy. BOSS jest liderem dzięki innowacyjnemu sprzętowi w wielu innych kategoriach, od wzmacniaczy, procesorów multiefektów i looperów po systemy bezprzewodowe, efekty wokalne, tunery, metronomy, maszyny perkusyjne, rejestratory i wiele innych.

Więcej informacji: https://www.boss.info/pl/products/gm-800