Blackstar prezentuje AMPED 3!

Newsy
Blackstar prezentuje AMPED 3!

Na fali sukcesu pierwszych dwóch konstrukcji z rodziny Amped, firma Blackstar prezentuje model Amped 3, czyli 100-watowy, wielokanałowy wzmacniacz w formie stompboxa z pamięcią ustawień oraz zintegrowanym boostem i pogłosem

Urządzenie zapewnia brzmienie i wrażenia z gry na tradycyjnym wzmacniaczu lampowym, a oprócz tego użytkownicy mogą zapisywać swoje ulubione barwy clean, crunch i OD jako presety bezpośrednio w nim.

Blackstar Amped 3 posiada profesjonalnie zaprojektowany pogłos z funkcją 'freeze' i wbudowany boost, który można ustawić w funkcjach PRE/POST. Może bezpośrednio napędzać kolumny lub być używany przed konwencjonalnym wzmacniaczem - czyli ustawione brzmienia użytkownik będzie mógł zabrać ze sobą wszędzie i wykorzystać w dowolnej sytuacji. Dodatkowo, dzięki redukcji mocy do 1 W i złączu USB-C, Amped 3 sprawdzi się zarówno w studiu, jak i na scenie.

Podobnie jak dwa pierwsze modele AMPED, Amped 3 zawiera sprawdzoną technologię CabRig firmy Blackstar, która umożliwia przesyłanie sygnału wyjściowego bezpośrednio przez słuchawki, PA, interfejs lub bezpośrednio do komputera bez potrzeby stosowania kolumny. Symulacja głośników CabRig oferuje setki kombinacji głośników, mikrofonów, rozmieszczenia mikrofonów i pomieszczeń, dzięki czemu ulubione barwy użytkownika są również dostępne w trybie D.I.

Ponadto Blackstar Amped 3 ma uniwersalną sekcję napięcia, co oznacza, że można go używać w dowolnym miejscu na świecie w zakresie od 100 V do 240 V 50/60 Hz bez konieczności kupowania dodatkowych przejściówek.

Reasumując, w połączeniu z wbudowaną technologią symulatora CabRig, funkcjonalnością USB, wyjściami XLR lub Line D.I., konfigurowalną pętlę efektów, a także zaimplementowanym MIDI użytkownik ma do dyspozycji pod nogą profesjonalny a zarazem wszechstronny sprzęt studyjno-koncertowy, który można zmieścić w kieszeni torby i zabrać w dowolne miejsce na świecie.

Więcej informacji: www.blackstaramps.com