Debut 50R: nowe wzmacniacze od Blackstara!

Newsy
Debut 50R: nowe wzmacniacze od Blackstara!

Debut 50R to prosta, elegancka, w pełni analogowa alternatywa dla cyfrowych wzmacniaczy modelujących klasy podstawowej. Wzmacniacz koncentruje się bardziej na brzmieniu i użyteczności, niż na niepotrzebnych „wodotryskach”, co czyni go świetną platformą pod efekty w kostkach...

Debut 50R jest idealny dla gitarzystów niezależnie od poziomu gry, ani od tego od tego czy grają w sypialni, ćwiczą w małym pokoju, czy występują na scenie. Wyposażony w autentyczne, zaprojektowane przy użyciu technologii MOSFET, ale lampowe w charakterze brzmienie, Debut 50R sprawi, że od samego początku będziesz brzmiał jak profesjonalista.

Debut 50R : MOSFET

Świetnie zaprojektowana konstrukcja przedwzmacniacza MOSFET firmy Blackstar tworzy autentyczne, dokładne brzmienie przypominające lampę, ale zaklęte w lekkim, analogowym sprzęcie. Pod względem barwy, ten projekt został oparty na wielokrotnie nagradzanych wzmacniaczach lampowych z wyższej półki Blackstar.

Debut 50R : narzędzie do pracy

Niczym narzędzie do pracy, sprawdzi się w każdej sytuacji, a jego trwałość i solidne wykonanie pozwolą na bezproblemowe użytkowanie. To świetny wybór dla muzyka grającego swój pierwszy koncert lub dla bardziej doświadczonego gitarzysty szukającego świetnego brzmienia i solidnej platformy dla efektów na cotygodniowe koncerty w pubach. Debut 50R ma wszystkie barwy i moc, których możesz potrzebować, ale nie urwie kręgosłupa.

Debut 50R : funkcje, których potrzebujesz

Funkcjonalność została starannie przemyślana, aby zaspokoić wszystkie potrzeby początkujących gitarzystów podczas ćwiczeń i występów: 2 przełączane nożnie kanały, opatentowana regulacja barwy ISF (Infinite Shape Feature), redukcja mocy do 5 W, pętla efektów i wysokiej klasy pogłos cyfrowy z opcją Hall/Plate.

Dwa przełączane nożnie kanały (2-drożny przełącznik nożny sprzedawany osobno), oba oparte na wielokrotnie nagradzanych produktach lampowych Blackstara. Czysty kanał jest wzorowany na  HT-20R MKII z przełącznikiem „Bright” i toną miejsca pod sufitem. Inspiracją dla kanału overdrive jest St. James 6L6, który może zagrać wszystko, od bluesa i klasycznego rocka, aż po metal. Ideą wzmacniacza Debut 50R było odtworzenie brzmienia lampowego.

Debut 50R : ciche ćwiczenie

Kiedy musisz zmniejszyć głośność, podłącz do DAW lub system głośników wyjście słuchawkowe/nagrywające Debut 50R, wyposażone niewiarygodnie szczegółową, naturalną symulację głośników. Wygodne wyjście słuchawkowe/nagrywające w Debut 50R symuluje charakterystykę tonalną głośnika gitarowego, zapewniając organiczne dźwięki do cichego ćwiczenia w domu lub bezpośredniego nagrywania.

Debut 50R : redukcja mocy

Debut 50R ma teraz przełącznik redukcji mocy z 50 W do 5 W, co pozwala grać przy niższych poziomach głośności bez utraty brzmienia.

Debut 50R : odtwarzanie muzyki

Podłącz telefon, tablet lub urządzenie audio i graj z ulubionymi utworami przez głośniki Debut 50R.

Więcej informacji: www.blackstaramps.com