Gurus Echosex 3° 10th Anniversary Edition Steve Lukather Signature

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Gurus Echosex 3° 10th Anniversary Edition Steve Lukather Signature

Włoski producent Foxgear prezentuje nowy stompbox Gurus Echosec 3° Steve Lukather Signature, zaprojektowany przy udziale słynnego frontmana grupy Toto!

W 2023 roku mija 10 lat od nagrodzonego efektu Gurus Echosex, który wiernie odtwarza ciepłe i analogowe brzmienie legendarnego Binson Echo. Dla Foxgear oczywistym było stworzenie sygnowanej wersji Echosex 3°. Pierwszym nazwiskiem, które przyszło na myśl twórcom, był właśnie Steve Lukather. Steve używa swoich pedałów Echosex 2°, 3° lub Echosex Baby od 2014 roku podczas wszystkich swoich występów w studio i na żywo, zarówno z Toto, jak i Ringo Starr. Dlatego Foxgear Group i Luke wspólnie zdecydowali, że chcą uczcić swoją wieloletnią przyjaźń i relacje zawodowe za pomocą tego nowego produktu.

Steve Lukather komentuje: „Echosex 3° to najważniejszy i najczęściej używany sprzęt, jaki mam, jest zawsze włączony i stanowi dużą część mojego brzmienia”. (S. Lukather 2023)

Kiedy twórcy Foxgear spojrzeli na pedalboard Steve'a i zauważyli, jak jego techniczny, Jon Gosnell, zaznacza ustawienia Luke'a zielonym długopisem, chcieli włączyć ten miły szczegół do nowego sygnowanego modelu, udostępniając wszystkim preferowane ustawienie Luke'a.

Ponadto, wydając edycję 10th Anniversary, Foxgear chciałby wesprzeć Ed Asner Family Center For Autism – organizację charytatywną z siedzibą w Los Angeles, założoną przez legendarnego aktora Eda Asnera, która pomaga autystycznym dzieciom i ich rodzinom. Dlatego Gurus/Foxgear przekazuje część dochodów z Echosex 3° na wsparcie tej organizacji charytatywnej.

www.foxgeardistribution.com
www.sound-service.eu