Kosma Kalamarz testuje sprzęt dla Guitar Center!

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Kosma Kalamarz testuje sprzęt dla Guitar Center!

Od teraz nasze uszy cieszyć mogą testy sprzętu basowego łódzkiego sklepu GuitarCenter.pl w wykonaniu fenomenalnego muzyka Kosmy Kalamarza, który jest cenionym basistą, muzykiem sesyjnym i nauczycielem.

Kosma Kalamarz ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach w roku 2006 na słynnym Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Znany jest z pracy z wieloma znanymi artystami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Występował na każdym znamy rodzaju sceny, od małych klubów po wielkie areny koncertowe.

Przygodę z muzyką zaczął wieku lat 6. Od dziecka uczył się muzyki klasycznej i jazzu od najlepszych muzycznych mentorów. W czasach szkoły średniej skupił swą uwagę na kontrabasie. Pierwszy swój koncert zagrał w wieku 17 lat. U boku uznanego gitarzysty Krzysztofa ‘Pumy’ Piaseckiego grał z najlepszymi krajowymi muzykami. Od tego czasu odbył niezliczoną ilość sesji studyjnych i zagrał mnóstwo koncertów jako sideman. Jest współzałożycielem PKS Trio. Współpracował m.in. z: Jackiem Wójcickim, Łukaszem Zagrobelnym, Mirosławem Muzykantem, John C. Marshallem, Peterem van der Heusenem, orkiestrą CREO i Modern Symphony Orchestra.

Ma też na swoim koncie współpracę m.in. z: Filharmonią Szczecińską, Orkiestrą Kameralną Nospr, Radomską Orkiestrą Kameralną, Kubą Badachem, Natalią Niemen, Dawidem Kwiatkowskim, Kasią Moś, Małgorzatą Ostrowską, Kasią Cerekwicką, Felicjanem Andrzejczakiem, Krzysztofem Cugowskim, Piotrem Cugowskim, Urszulą, Kasią Kowalską, Dorotą Osińską i innymi. Oprócz tego ma na koncie występy TV ze Zbigniewem Wodeckim, Edytą Górniak, braćmi Golec, Pectusem, Ryszardem Rynkowskim, Arturem Gadowskim… Obecna współpraca to Piotr Rubik, Robert Janowski, Grażyna Brodzińska, Krystyna Czubówna i Bigband Małopolski.

www.guitarcenter.pl