Charvel Sean Long Signature Pro-Mod San Dimas Style 1 HH HT M

Newsy

Piotr Szarna

Pozostałe artykuły marki CHARVEL
Charvel Sean Long Signature Pro-Mod San Dimas Style 1 HH HT M

Charvel ogłosił wprowadzenie do oferty długo oczekiwanego modelu Sean Long Signature Pro-Mod San Dimas Style 1 HH HT M. To pierwsza w historii sygnowana gitara brytyjskiej legendy metalu i założyciela While She Sleeps.

Od ponad czterdziestu lat Charvel jest marką dla muzyków poszukujących wyjątkowego projektu gitary i wykonania, a nowa współpraca z Seanem Longiem właśnie to oferuje.

Charvel Sean Long Signature Pro-Mod San Dimas Style 1 HH HT M

Gitarzyści, którzy chcą wyglądać tak efektownie, jak ich brzmienie, pokochają błyszczące czarne wykończenie wraz z neonowożółtym pickupem mostkowym EMG 57, czarnym EMG 66 pod gryfem i czarnym osprzętem. Przetwornik mostkowy EMG 57 przywołuje charakter PAF z dużym headroomem i mocą, zapewniając niezrównaną definicję, podczas gdy EMG 66 zapewnia ciepły, miękki środek i ekspansywne tony niskie wraz z klarownością w górnym rejestrze.

 

W całość wpisuje się przykręcany klonowy gryf z grafitowym wzmocnieniem z ręcznie wcieranym satynowym wykończeniem oraz klonową podstrunnicą o zmiennym promieniu 12-16”, na której nabito 22 progi jumbo. Boczne kropki Luminlay zapewniają orientację nawet na najciemniejszych scenach.

www.charvel.com