Carter Guitars ST Deluxe HSH WH ponownie dostępny!

Newsy
Carter Guitars ST Deluxe HSH WH ponownie dostępny!

Carter Guitars ST Deluxe HSH WH to model dostępny w wyłącznej dystrybucji łódzkiego Guitar Center, który narobił niemałe zamieszanie za sprawą znakomitej relacji cena/jakość. Na życzenie klientów, jest ponownie dostępny w ofercie...

Gitara zwraca uwagę lakierowaną główką (w tym segmencie cenowym taki estetyczny detal to rzadkość), korespondującą z płytką 'Black Moto'. Oba elementy kontrastują z lakierowanym na biało korpusem.

Carter Guitars ST Deluxe HSH WH - charakterystyka:

Model ST Deluxe to instrument wzorowany na jednym z najczęściej wybieranych przez gitarzystów kształcie gitary. Specjaliści marki Carter Guitars opracowali odpowiednie modyfikacje, dzięki którym ten popularny kształt stał się oryginalny i jeszcze bardziej ergonomiczny! Dzięki ST Deluxe odkryjesz na nowo komfort gry i poczujesz jej czystą przyjemność.Gitara ST Deluxe HSH WH została wykonana z najlepszej jakości drewna. Poczynając od solidnego, lipowego korpusu, poprzez wkręcany ("bolt-on") gryf i główkę z kanadyjskiego klonu. Takie połączenie zapewnia wyśmienite rezonowanie i wybrzmiewanie zarówno górnych, środkowych, jak i dolnych rejestrów. Dodatkowo marka Carter Guitars, zapewniając jak najlepsze wrażenia z gry, zastosowała na podstrunnicy drewno orzechowe o wysokich walorach brzmieniowych.

Wykorzystane w tym modelu przetworniki Wilkinson typu humbucker i single coil, zapewniają neutralne, odpowiednie do większości stylów muzycznych brzmienie z zapasem mocy, które bardzo dobrze współpracuje z efektami. Dzięki temu ST Deluxe HSH WH będzie się sprawdzać w rozmaitych kontekstach i stylach muzyki. W nawiązaniu do tradycji, zastosowano tu niezwykle wytrzymały mostek o nieco vintage'owym wyglądzie, który utrzymywał strój nawet przy bardziej intensywnym używaniu wajchy. Dodatkowo pieczę nad poprawnym strojem ST Deluxe HSH WH trzymają zamknięte klucze Die-cast w kolorze uzupełniającym design całego instrumentu.

Więcej informacji: www.guitarcenter.pl