Trzy nowe, atrakcyjne cenowo modele Gretscha z serii Streamliner

Newsy
Trzy nowe, atrakcyjne cenowo modele Gretscha z serii Streamliner

Gretsch poszerzył serię Streamliner na 2022 rok o dwa modele Double-Cut oraz jeden Junior Jet Club, które dostępne będą w atrakcyjnych cenach, co szczególnie ucieszy osoby od dawna myślące o wejściu w świat instrumentów legendarnej marki.

G2215-P90 Streamliner Junior Jet Club P90

Gretsch G2215-P90 Streamliner Junior Jet Club P90 posiada korpus single-cut z nato oraz mahoniowy gryf z laurelową podstrunnicą o 12-calowym radiusie, na której znalazły się 22 progi medium oraz perłowe markery Neo-Clasic. Na pokładzie zamontowano dwa pickupy - Broad’Tron BT-2S przy mostku oraz P90 pod gryfem. Nowe wykończnienia na 2022 rok obejmują kolory Havana Burst, Ocean Turquoise i Shell Pink.

 

G2622 Streamliner Center Block Double-Cut ze strunociągiem V-Stoptail

Model G2622 Streamliner Center Block Double-Cut to komorowany korpus z laminowanego klonu ze świerkowym, centralnym blokiem oraz gryf z nato z laurelową podstrunnicą i 22 progami medium jumbo. Osprzęt obejmuje dwuczęściowy, stały mostek ze strunociągiem w kształcie V, za brzmienie odpowiada para pickupów Broad’Tron BT-2S. Gitara dostępna jest w wykończeniu Forge Glow Maple lub Midnight Sapphire.

 

G2655T Streamliner Center Block Jr. Double-Cut z mostkiem Bigsby

Na koniec Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr. Double-Cut z okazałym mostkiem wibrato Bigsby B50. Sercem układu elektrycznego ponownie są przetworniki Broad’Tron BT-2S, dostępne są wykończenia Sterling Green, Brownstone Maple oraz Walnut.

www.gretschguitars.com