Efekty Universal Audio ponownie w Audiostacji

Newsy
Efekty Universal Audio ponownie w Audiostacji

Universal Audio, wiodący producent profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do nagrywania dźwięku, stworzył UAFX – pierwszą serię kostek efektowych, których świeża dostawa dotarła do dystrybutora tej marki, firmy Audiostacja...

Efekty, które szybko zyskały uznanie profesjonalnych muzyków są dostępne w stałej ofercie AudiostacjiUniversal Audio UAFXGolden Reverberator, Starlight Echo Station i Astra Modulation Machine – to rezultat długoletnich prac badawczo-rozwojowych, które wprowadziły na rynek kostek potężną dwuprocesorową architekturę. Seria UAFX oferuje trzy odmienne klasyczne brzmienia na stompboxa, nieskazitelny analogowy wygląd oraz wysoką jakość wykonania.

Funkcje UAFX obejmują intuicyjne tryby Preset / Live, analogowe dry-through, działanie stereo / dual mono, true bypass z cichym przełączaniem, dodatkowe efekty do pobrania z gamy algorytmów UAD i wiele więcej.

Golden Reverberator

Golden Reverberator gromadzi dekady kultowych dźwięków pogłosów w pojedynczej, pięknie wykonanej kostce efektowej – od gęstego brzmienia studyjnych płyt pogłosowych z lat 50. po napędzany lampą pogłos sprężynowy z klasycznych wzmacniaczy gitarowych z lat '60 i niekończące się algorytmiczne cuda klasycznych cyfrowych pogłosów. Efekty Spring 65, Plate 140 i Hall 224, każdy z dostępną modulacją, oferują podstawową paletę tekstur vintage reverb.

 

Starlight Echo Station

Czerpiąc z potężnej wiedzy UA w zakresie emulacji analogowej, kostka Starlight Echo oferuje - jak informuje producent - "najlepsze klasyczne efekty delay, jakie kiedykolwiek zostały zarejestrowane w kostce efektowej". Efekt wyposażony jest w trzy typy opóźnień – Tape EP-III, Analog DMM i Precision – kultowy sprzęt ostatnich 60 lat. Starlight oferuje dodatkowe ustawienia zużycia taśmy, modulacji i barwy przedwzmacniacza, zapewniając nieskończone inspirujące dźwięki.

 

Astra Modulation Machine

Astra Modulation Machine to kompletna dźwiękowa stacja robocza oferująca trzy doskonale narzędzia modulacji – od przestrzennych, studyjnych brzmień flangerów z lat 70. po chropowaty chorus i soczyste tremolo z lampą opto. Ustawienia Chorus Brigade, Flanger DBLR i Trem 65 – z dodatkowymi trybami dla Vibrato, Doubling i nie tylko – łączą się, zapewniając mnóstwo gustownych ulepszeń.

 

Główne cechy efektów UAFX:

• Charakterystyczne efekty pogłosu, opóźnienia i modulacji połączone z potężnym, dwuprocesorowym silnikiem UAFX oraz autentycznym dźwiękiem wykraczającym poza to, co oferują wszystkie inne kostki efektowe.
• Tryby Simple Live i Preset do natychmiastowego przywołania ulubionego dźwięku.
• Dodatkowe efekty do pobrania ze zbioru algorytmów UAD.
• Prawdziwy lub buforowany bypass ze śladami (Golden, Starlight) i cichym przełączaniem.
• Analogowy tryb dry through (Golden, Starlight), tryb stereo / dual mono.
• Klasyczna analogowa konstrukcja UA i solidne wykonanie.

www.uaudio.com
www.audiostacja.pl