Jeden gryf uke to za mało? Użyj Hydry od Ortegi!

Newsy
Jeden gryf uke to za mało? Użyj Hydry od Ortegi!

Ortega Hydra-BSTE przyciągnie uwagę ludzi na koncercie i da kreatywne możliwości aranżacyjne niedostępne na jednym tylko gryfie...

Najnowsza odsłona dwugryfowego ukulele Hydra z serii Custom Built przynosi kolejne, interesujące rozwiązania. Hydra-BSTE łączy w sobie czterostrunowy uke bas i ukulele tenorowe, oferując elastyczność i bardzo szerokie możliwości brzmieniowe.

Ortega Hydra-BSTE cechuje się naturalnym wykończeniem open pore satin. Korpus instrumentu wykonano z drewna Ovangkol, a gryfy - czterostrunowe UkeBass i Tenor Ukulele z mahoniu. Do budowy podstrunnicy i mostka posłużył orzech. Korpus ukulele zdobi binding z orzecha i tworzywa ABS, a także laserowo wygrawerowane jaszczurki tworzące rozety wokół otworów rezonansowych. Motyw jaszczurki pojawia się również w postaci inkrustacji na podstrunnicach obydwu gryfów.

Instrument posiada siodełka z kości oraz otwarte klucze UkeBass i Die-cast (Ukuele). Zastosowano elektronikę Ortega MagusUke z wbudowanym tunerem oraz trójpozycyjnym przełącznikiem (Ukebas / Ukebas+Tenor / Tenor). Ukulele oferowane jest wraz z twardym futerałem i strunami Ukebass oraz Ortega Guitars Tenor UWNY-4-TE. Menzura wynosi 510 mm (Ukebas) i 430 mm (ukulele).

www.ortegaguitars.com