Ernie Ball Slash Signature String Set

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki ERNIE BALL
Ernie Ball Slash Signature String Set

Ernie Ball przedstawia limitowaną edycję customowych strun Slinky, sygnowanych przez Slasha.

Nowy, sygnowany przez Slasha zestawy strun jest - jak zapewnia marka - kulminacją ponad trzech dekad ciągłych dążeń gitarzysty Guns N' Roses i firmy Ernie Ball do stworzenia strun, które zapewnią większą trwałość i stabilność strojenia bez konieczności poświęcania brzmienia i feelingu. Zestaw składa się z preferowanych przez Slasha strun Slinky Paradigm o grubości 11-48 (.011 .014 .018p .028 .038 .048).

Struny basowe posiadają rdzeń Paradigm i stalową owijkę pokrytą niklem z wykorzystaniem procesu wspomagania plazmowego oraz opatentowanej nanotechnologii Everlast - każda struna posiada powłokę o grubości 4 nanometrów (ponad 20.000 razy cieńszą od ludzkiego włosa), która chroni przed brudem i korozją. Nie jest to proces klasycznego powlekania strun, powłoka Everlast jest niewyczuwalna dla dłoni i nie zużywa się jak w innych strunach powlekanych. Struny wiolinowe Paradigm są zbudowane z niezwykle wytrzymałej ocynkowanej stali z zastosowaniem technologii RPS, czyli wzmocnienia w postaci owijki z cięższego mosiądzu na każdym z końców, dla lepszej stabilności stroju i mocy.

Zestaw Ernie Ball Slash Signature String Set składa się z trzech kompletów strun zapakowanych w kolekcjonerskie, stalowe pudełko.

 

https://www.ernieball.com/