Instrumenty B.C. Rich już dostępne w W-Music Distribution

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki B.C. RICH
Instrumenty B.C. Rich już dostępne w W-Music Distribution

Firma W-Music Distribution, która przejęła wyłączną dystrybucję instrumentów B.C. Rich na rynkach wielu europejskich krajów posiada już w ofercie wszystkie gitary, basy, futerały i pokrowce marki.

Tak jak informowaliśmy na początku roku, dystrybucja marki B.C. Rich przez firmę W-Music Distribution obejmuje Niemcy, Austrię, Szwajcarię, Benelux, Polskę, Republikę Czeską, Słowację, Danię, Szwecję, Norwegię, Litwę, Łotwę oraz Estonię.

"Zaprojektowane przez shrederów – dla shrederów" – to motto, które nieustannie realizowane jest przez markę B.C. Rich założoną w 1969 roku przez Bernardo Chaveza Rico. Liczy się instrument jak najlepszej jakości, zbudowany z myślą o takich gatunkach jak rock, hard rock i oczywiście metal. A wszystko to w rozsądnej cenie.

Instrumenty B.C. Rich w nowej odsłonie reprezentują założenie 'Best-Of 50 Years'. Każda z gitar marki została odświeżona i udoskonalona, a nowe instrumenty produkowane są w Korei. Trzy główne serie jakie znajdziemy w ofercie marki to Legacy, Extreme i Prophecy. Nowe gitary B.C. Rich posiadają liczne opcje, różne konfiguracje drewna, wykończeń, osprzętu czy pickupów.

Na szczególną uwagę zasługuje Shredzilla - najświeższy model w ofercie. Dostępnych jest aż 25 wariantów tego instrumentu. Wspólne elementy modeli Shredzilla to m.in. rewelacyjny gryf, czyli specjalnie zaprojektowana przez B.C. Rich konstrukcja neck-through-design, z ultrawąskim profilem typu 'high-speed', a także głębokie wcięcia cutaway w korpusie. Instrument dostępny jest z trzema wersjami mostka: stałym mostem Hipshot, systemem Floyd Rose Tremolo, a także Evertune. Jeśli 6 strun to za mało, czekają również modele 7- i 8-strunowe. Sugerowana cena detaliczna B.C. Rich Shredzilla wynosi od ok 7217 PLN do 8045 PLN.

W ofercie W-Music Distribution znajdują się gitary z serii Legacy, Extreme i Prophecy, basy, a także pokrowce.

https://bcrich.com
www.w-distribution.de