Nowe struny Kala U-Bass dla 4 i 5 strunowych basów

Newsy
Pozostałe artykuły marki KALA
Nowe struny Kala U-Bass dla 4 i 5 strunowych basów

Wyjątkowe modele Kala U-Bass potrzebują specjalnie dobranych strun. Kala oferuje teraz nowe zestawy dla swoich cztero i pięcio strunowych instrumentów U-Bass.

Kala U-Bass Flatwound String Set, 4 String (by Gallistrings)

Struny U-Bass Flatwound 4 od Gallistrings (produkowane we Włoszech), to chromowana stal nawinięta na nylonowym rdzeniu, co zapewnia szybką i stabilną intonację, a także znacząco ociepla brzmienie instrumentu. Sa to struny o wysokim naprężeniu (high-tension), dedykowane specjalnie dla instrumentów U-Bass. Struny te zapewniają brzmienie i uczucie grania zbliżone do strun kontrabasu. Miękka w dotyku powłoka flatwound z chromu, pozwala palcom delikatnie ślizgać się po podstrunnicy, jednocześnie zapobiegając zużywaniu się drewna podstrunnicy czy progów – idealne struny dla każdego bezprogowego czy progowego instrumentu U-Bass. Struny nierekomendowane dla instrumentów U-Bass solid body.

Struny Kala U-Bass Flatwound String Set, 4 String (by Gallistrings) będą dostępne od połowy grudnia w cenie ok 292 PLN.

Kala U-Bass Roundwound String Set, 5 String, High C

Ręcznie produkowane struny, z najwyższej jakości posrebrzanej miedzi z USA. Ten pięciostrunowy zestaw roundwound dla instrumentów U-Bass (z wysokim C), poprawia intonację oraz grywalność. To idealne narzędzie do muzycznej ekspresji, stworzone dla wszystkich muzyków, którzy cenią sobie tradycyjne struny. Kiedy mamy do czynienia z melodiami czy harmonią, wysokie C to brzmienie najbardziej zbliżone do barwy ludzkiego głosu. Co więcej, struny te sprawiają, że możemy z łatwością wydobywać czyste dźwięki w niskich pozycjach, są więc doskonałym narzędziem do solówek, rozbudowanych akordów i zagrywek. Rozjaśnią brzmienie każdego instrumentu U-Bass, zapewniając wszechstronność, niezależnie od tego czy gramy solówki czy melodie.

Struny Kala U-Bass Roundwound String Set, 5 String, High C będą dostępne wkrótce w cenie ok 283 PLN.

https://kalabrand.com
www.w-distribution.de