J. Rockett Audio Designs Analog Preamp Experiment (APE)

Newsy
Pozostałe artykuły marki J. ROCKETT AUDIO DESIGNS
J. Rockett Audio Designs Analog Preamp Experiment (APE)

Najnowszy Analog Preamp Experiment (APE) od J. Rockett Audio Designs to poręczne narzędzie oraz elastyczne rozwinięcie funkcji efektów delay użytkownika oraz jego brzmienia jako całość.

W zależności od konfiguracji, efekt ten pełni różne funkcje w łańcuchu efektów. W ustawieniu szeregowym, Analog Preamp Experiment (APE) ustawiamy przed efektem delay. W takiej konfiguracji, APE zabrzmi jak legendarny Echoplex EP, czyli klasyczny preamp, który nie narzuca kontroli nad delay'em i pozostawia go niezależnym. APE zmienia wewnętrznie napięcie na 22,5 V, co sprawia że otrzymujemy tłuste, klarowne, pełne i ciepłe brzmienie.

Naciskając na przełącznik Loop, aktywujemy pokrętła regulacyjne. Repeats działa na zasadzie Treble Boost, natomiast pokrętło Mix jako Output Volume, Rec dodaje drive’u do efektu. W kolejnej konfiguracji, jeśli użyjemy gniazd send oraz return, możemy wpleść każdy delay w pętlę efektu APE, pozwalając mu na przejęcie kontroli nad niektórymi z funkcji delay'a. W tym ustawieniu, Analog Preamp Experiment zawładnie nad powtórzeniami delay’a oraz miksem, a kontrola Rec regulować będzie nasilenie gainu w powtórzeniach. To ustawienie daje niezliczone możliwości kreowania brzmienia i rekomendowane jest poświęcenie mu największej uwagi. W pętlę efektu APE wrzucać możemy także overdrive'y czy boostery, dzięki czemu odkryjemy nowe, zadziwiające brzmienia. Efekt idealnie sprawdzi się także z gitarami basowymi.

Analog Preamp Experiment (APE) posiada True Bypass, a zasilanie dostarczane jesti opcjonalnym zasilaczem 9V DC, polaryzacja to (-) w środku. Brak zasilania bateryjnego.

J. Rockett Audio Designs Analog Preamp Experiment (APE) będzie dostępny od 16 grudnia w cenie ok 1075 PLN.

https://rockettpedals.com
www.w-distribution.de