J. Rockett Audio Designs – Archer Clean

Newsy
Pozostałe artykuły marki J. ROCKETT AUDIO DESIGNS
J. Rockett Audio Designs – Archer Clean

W ofercie firmy W-Distribution dostępny jest już klasowy overdrive J. Rockett Archer Clean, bazujący na układzie słynnego efektu Klon. Urządzenie zachowuje minimalny poziom gainu używając słynnych diod jak w oryginale, a jednocześnie zapewnia wiernie odwzorowane brzmienie Klona, z barwnie brzmiącym i charakterystycznym dla tych efektów środkowym pasmem. 

To był przypadek, kiedy dłubiąc w efekcie, inżynierowie Rockett znaleźli to ustawienie na urządzeniu Archer. Poprzez zmniejszenie uderzenia na diodach, powstał przejrzysty, dzwoniący boost - czysty, bądź koloryzujący muzycznie brzmienie (w zależności od ustawienia pokrętła Color).

Efektem końcowym jest niesamowicie dynamiczny booster, który zachowuje całą magię oryginalnego Archera. Archer Clean to zdecydowanie urządzenie, które pozwala na wyciągnięcie tego magicznego środkowego pasma, bez konieczności zwiększania zakresu gain. Z tym urządzeniem przejdziesz od pięknych cleanów do podbicia wzmacniacza pod bardziej rock'n'rollowe brzmienia.

J. Rockett Archer Clean produkowany jest w USA oraz wyposażony w wewnętrzny konwerter 9-18V dla większego headroomu, jak i tryb True Bypass. Urządzenie zasilane jest 9V baterią, lub opcjonalnym zasilaczem 9V DC. Sugerowana cena J. Rockett Archer Clean to 1055,55 PLN. Efekt dostępnuy jest już w sprzedaży. 

https://rockettpedals.com
www.w-distribution.de