Warsztaty L.R. Baggs w sklepie muzycznym Pasja

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Warsztaty L.R. Baggs w sklepie muzycznym Pasja

Już w najbliższy piątek, 11.10.2019 zapraszamy do warszawskiej Pasji na bezpłatne warsztaty L.R. Baggs, które poprowadzi Robert Cichy.

Na warsztatach Robert Cichy zaprezentuje wysokiej klasy efekty L.R. Baggs serii ALIGN: Align Session, Align Delay, Align Reverb, Align Active DI, Align Equalizer, Align Chorus korzystając z pedalboardu JTJ Audio Matches.

Dowiecie się, do czego służą i w jaki sposób je kreatywnie wykorzystać. Muzyk w praktyce zademonstruje, jak z efektami uzyskać oryginalne, ciekawe brzmienia. Warsztat organizowany jest przez firmę Audiostacja oraz Salony Muzyczne Riff.

Robert Cichy - gitarzysta, wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem. Lider zespołu Chilli oraz June. Koncertował na największych Festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie. Za swój solowy album "Smack" otrzymał w tym roku dwie statuetki Fryderyka (najlepsza płyta country/blues oraz najlepsza produkcja muzyczna country/blues).

 

Termin: 11.10.2018

Start: godz. 17.00

Miejsce: Salon gitar akustycznych w sklepie muzycznym Pasja

ul. Wiktorska 7/11, Warszawa

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/616593588745798/

 

Zapraszamy!

 

www.lrbaggs.com
www.audiostacja.pl
www.sklep-muzyczny.com.pl

 

 

 

Powiązane artykuły