Wiosenne nowości Kala

Newsy
Pozostałe artykuły marki KALA
Wiosenne nowości Kala

Amerykańska firma Kala zaprezentowała kilka wiosennych nowości w ofercie ukulele.

Kala "Learn to Play Color Chord" Ukulele

Kala "Learn to Play Color Chord" Ukulele Starter Kit to inspirujący zestaw startowy dla początkujących. Dzięki specjalnej podstrunnicy Color Chords z kolorowymi akordami, zestaw oferuje zabawę przy jednoczesnej nauce i prowadzi do szybkich efektów. Kala "Learn to Play Color Chord" Ukulele składa się ze stylowego ukulele sopranowego Kala w kolorze czarny mat, które wykonano z odpornego na wodę oraz wilgoć tworzywa ABS. Na podstrunnicy zaznaczono cztery kolorowe akordy dla łatwej nauki. Do instrumentu załączono także aplikację Kala App z funkcją tunera, lekcje online z Emily Arrow, broszurę łatwego startu oraz nylonowy pokrowiec Kala. Ukulele w tym zestawie wyposażono w struny Aquila Super Nylgut. Zestaw będzie dostępny od końca maja 2018.

Nowe modele Kala Solid Acacia Ukulele

Ukulele Kala Solid Acacia – jak wskazuje ich nazwa – posiadają top, tył i boczki z litego drewna akacji, które jest bardzo podobne do drzewa koa. Modele, które znajdziemy w serii Kala Solid Acacia 2018 to:

Solid Acacia Concert Ukulele
Solid Acacia Concert Ukulele w/EQ

Solid Acacia Tenor Ukulele
Solid Acacia Tenor w/EQ
Solid Acacia Tenor Cutaway w/EQ

Solid Acacia Tenor 6-String

Solid Acacia Tenor 8-String

Solid Acacia Baritone Ukulele

Wszystkie modele Kala Solid Acacia posiadają futerał w zestawie. Dostępne będą w połowie lipca 2018.

Specjalne modele Kala z pau ferro zamiast palisandru

Dla modeli Kala Solid Spruce Tri-Back Tenor Ukulele (z futerałem) oraz Solid Spruce Scallop Tenor Ukulele z wcięciem Scallop Cutaway (z futerałem) zastosowano w tym roku Pau Ferro zamiast drewna palisandru.

https://kalabrand.com
www.w-distribution.de