Meris Preset Switch oraz MIDI I/O

Newsy
Pozostałe artykuły marki MERIS
Meris Preset Switch oraz MIDI I/O

Amerykańska firma Meris opracowała dwa uniwersalne akcesoria, które poprawiają komfort współpracy z obecnymi efektami producenta, jak Mercury 7 Reverb, Ottobit Jr. czy Polymoon Delay oraz poszerzają ich możliwości.

Meris Preset Switch

Meris Preset Switch zapewnia kontrolę nad czterema presetami brzmienia efektów Meris za pomocą łatwego i kompaktowego przełącznika nożnego. To najłatwiejsza droga do zapisania i przywołania czterech presetów dla każdego z efektów. Producent stworzył przełącznik dla muzyków którzy poszukują bezpośredniego i szybkiego dostępu do różnych brzmień. Urządzenie zbudował sam właściciel Meris, inżynier Terry Burton. Przełącznik posiada opcję rozbudowy dla majsterkowiczów, projekt DIY MIDI.

Przełącznik podłączany jest za pomocą kabla TRS. Meris Preset Switch jest pasywny i nie potrzebuje zasilania, może być używany z wieloma efektami Meris jednocześnie za pomocą opcjonalnego kabla typu Y.

 

Meris MIDI I/O

Meris MIDI I/O to kompaktowy, przyjazny pedalboardom, kontrolny interfejs MIDI dla produktów Meris. Urządzenie zapewnia możliwość kontroli aż czterech efektów Meris poprzez MIDI. MIDI I/O pozwala na kontrolę wszystkich parametrów MIDI, oraz obsługuje zarówno sygnał wchodzący jak i wychodzący. Urządzenie pozwala na niezliczony zapis offline oraz przywoływanie presetów. Co więcej, jest kompatybilny z wieloma efektami innych producentów (może być wymagana odpowiednia przejściówka).

Meris MIDI I/O posiada diody statusu LED i pracuje w oparciu o zasilacz 9V DC - zasilanie bateryjne nie jest obsługiwane.

 

https://www.meris.us
www.w-distribution.de