Uwaga! PRACA DLA ELEKTRONIKA w firmie Warwick

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK

Firma Warwick GmbH & Co Music Equipment KG, rozbudowując zespół pracowniczy w Markneukirchen/Niemcy poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych osób, które swoim zaangażowaniem wniosą wkład w dalszy rozwój firmy.

Zostań członkiem zespołu na stanowisku:

Elektronik - Serwisant

Miejsce pracy: Niemcy / Markneukirchen
Nr Ref.: Electronics Engineer

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa przebiegu prac związanych z naprawą urządzeń elektrycznych
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie serwisu urządzeń zgodnie ze standardami firmy
  • Zapewnienie odpowiednich schematów i instrukcji obsługi we współpracy z dostawcami
  • Sprawdzanie poprawności działania produktów
  • Używanie nowoczesnych przyrządów diagnostycznych i pomiarowych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego potrzebna w codziennej pracy
  • Wiedza z zakresu elektroniki oraz zdolność do przeprowadzania napraw urządzeń elektrycznych
  • Gotowość do przeprowadzki do Niemiec (Markneukirchen)
  • Wykształcenie techniczne z dziedziny elektroniki
  • Dodatkowym atutem będzie zamiłowanie do instrumentów i znajomość sprzętu muzycznego (gitara, bas, wzmacniacze audio)
  • Świadomość łączenia dobrej jakości z odpowiednimi kosztami
  • Elastyczność w wykonywaniu powierzonych zadań, motywacja do pracy w grupie
  • Zamiłowanie do nowych technologiiDobra znajomość środowiska MS Office

Oferujemy

  • Rozwojowa oraz pełna wyzwań praca w międzynarodowym zespole
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę

Szukasz czegoś więcej niż zwykłej pracy?

Zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim lub niemieckim wraz z przedstawionymi oczekiwaniami finansowymi na adres:

jobs@warwick.de

www.warwick.pl
www.w-distribution.de