Universal Audio: OX

Newsy
Pozostałe artykuły marki
Universal Audio: OX

W ofercie Audiostacji już niedługo dostępny będzie profesjonalny symulator obciążenia do wzmacniaczy lampowych - Universal Audio OX, który zdobył tegoroczną nagrodę Best In Show na tegorocznych, letnich targach NAMM 2017.

Universal Audio OX Amp Top Box to urządzenie przeznaczone dla gitarzystów, chcących nagrać jak najlepsze brzmienie swoich lampowych wzmacniaczy bez konieczności uciążliwego omikrofonowywania kolumn gitarowych.

Universal Audio OX to profesjonalny, reaktywny 'load box' pozwalający na grę i nagrywanie brzmienia lampowego wzmacniacza w jego idealnych ustawieniach – od czystej barwy po pełną saturację, przy każdym poziomie głośności, bez potrzeby użycia fizycznej, gitarowej kolumny.

Do dyspozycji mamy tu najwyższej klasy wbudowane obciążenie oddające autentyczne brzmienie i charakter wzmacniacza, a dodatkowo dzięki autorskiej technologii UA Dynamic Speaker Modeling uwzględniane są także procesy zachodzące w głośniku, jak jego kompresja czy przesterowanie.

Po pierwsze Universal Audio OX zawiera emulacje studyjnej jakości mikrofonów, paczek i pomieszczeń, dostępne natychmiast po przekręceniu jednego pokrętła.

Po drugie zapewnia korektor, kompresor, delay i reverb, za których światową klasę ręczy Universal Audio.

Po trzecie pozwala na obciążenie 4, 8 lub 16 Ω. Na panelu czołowym jest wejście słuchawkowe, by można było poćwiczyć bez przeszkadzania otoczeniu, do dyspozycji mamy też symetryczne wyjścia liniowe TRS i służące do nagrywania cyfrowe S/PDIF.

Wraz w urządzeniem jest dostarczana dedykowana aplikacja na komputery i urządzenia mobilne do edycji i zapisywania presetów przez Wi-Fi.

www.audiostacja.pl

www.uaudio.com

Powiązane artykuły