DR Pure Blues - nowe struny basowe z technologią Quantum-Nickel

Newsy
DR Pure Blues - nowe struny basowe z technologią Quantum-Nickel

Marka DR Strings zaprezentowała nowe struny Pure Blues Bass - dzięki technologii Quantum Nickel zapewniające wyjątkowe połączenie walorów stalowego rdzenia oraz niklowej owijki

Zastosowany w strunach DR Pure Blues specjalny stop oferuje gładką w dotyku powłokę oraz głęboki, niski dół pasma, wzmocniony środek oraz jasną i czystą górę.

Basowe struny Pure Blues nawijane są ręcznie na rdzeniu o okrągłym przekroju łącząc tłusty, ciepły i bardzo dynamiczny sound z wymaganą przez nowoczesnych basistów, klarowną prezencją. W porównaniu do tradycyjnych strun z niklową owijką, Pure Blues mają mocniejszy sygnał oraz jaśniejszą, bardziej dźwięczną górę.

Victor Wooten odwiedzający fabrykę DR Strings opowiedział jak doszło do tego, że wybrał właśnie basowe struny Pure Blues, lub może bardziej w jaki sposób one wybrały jego. Przyłączcie się do Victora w DR Strings w New Jersey, gdzie opowiada on o intensywnym procesie ręcznie produkowanych strun, wysiłkowi i dbałości o detale angażowanym przy powstawaniu każdego kompletu strun DR, oraz w jaki sposób struny Pure Blues stały się częścią jego brzmienia.

 

"Muzyka to wibracje, i bezpośrednio pokazuje też kim jesteśmy. Struny mają bardzo istotny wpływ na to, w jaki sposób te wibracje dotykają słuchacza. By szczerze poruszyć ludzi, potrzebujemy strun naturalnie i prawdziwie oddających naszą grę. PURE BLUES to mój wybór." - Victor Wooten

www.DRStrings.com