Maxon wreszcie w Polsce!

Newsy
Maxon wreszcie w Polsce!

Spieszymy donieść, że pojawiła się kolejna zawodowa marka w ofercie Firmy Muzycznej. Tym razem jest to Maxon - efekty legendarnych twórców Tube Screamera i innych efektów Ibaneza

Tube Screamer i jego wariacje (OD808, OD9, SD9)... na stałe odcisnęły swoje piętno na muzyce gitarowej. Z udziałem tych zabawek powstawały największe rockowe hity. Jednocześnie wielu gitarzystów nie zdaje sobie sprawy, że za słynnym TubeScreamerem w rzeczywistości stoi firma Maxon.

Maxon (Nisshin Onpa Company) istnieje w biznesie od połowy lat sześdziesiątych ubiegłego wieku. Na początku lat siedemdziesiątych firma ta stworzyła linię kompaktowych efektów gitarowych, które były wytwarzane i sprzedawane w Japonii. Po jakimś czasie Ibanez wykupił licencję na rozprowadzanie tych efektów pod własną marką. Od tej pory, aż do zakończenia współpracy w roku 2002 Maxon stał za wieloma udanymi produktami Ibaneza.

Obecnie macie szansę wypróbować oryginały, które trafiły właśnie pod skrzydła Firmy Muzycznej. Zarówno pierwsza, legendarna linia kostek, dostępna pod nazwą Maxon Reissue Series jak i pozostałe konstrukcje tej marki z serii Real Tube, Nine czy Vintage wysoko podnoszą poprzeczkę w segmencie efektów gitarowych. Sprawdź to sam!

Więcej informacji: www.maxonfx.com i www.firmamuzyczna.pl