Lehle - Niedzielny Kierowca?

Newsy
Pozostałe artykuły marki LEHLE
Lehle - Niedzielny Kierowca?

Na tegorocznych targach NAMM firma Lehle, obok swoich znanych produktów, pokazała również dwa nowe urządzenia będące ewolucją zaprezentowanego w zeszłym roku preampu Sunday Driver: nowy Sunday Driver SW oraz Sunday Driver XLR

Lehle Sunday Driver XLR został wyposażony w symetryczne wyjście XLR i przełącznik ground-lift, co czyni z niego idealny DI box i driver liniowy do zastosowania na dużych scenach i w złożonych konfiguracjach sprzętowych.

Z kolei Lehle Sunday Driver SW jest wyposażony w typowy dla Lehle pancerny footswitch odpowiedzialny za włączanie i wyłączanie urządzenia, przy czym każda z pozycji, ON i OFF, oferuje po dwa tryby funkcjonowania.  W pozycji ON urządzenie może pracować w trybie D (czyli Driver, dostarcza wyłącznie wzmocnienia, nie wprowadzając żadnych modyfikacji do dźwięku) oraz S (czyli Sunday, wzmacnia sygnał i dodaje charakteru oraz ciepła).

 


 

Jeżeli chodzi o zachowanie urządzenia wyłączonego, to dostępny jest tryb TB (czyli True Bypass), który zwiera wejście z wyjściem za pomocą złoconych styków, przez co zapewnia absolutnie bezstratne przekazywanie oryginalnego sygnału, oraz tryb TS (czyli True Sound), w którym elektronika urządzenia nie wzmacnia sygnału ale służy jako bufor zapobiegający stratom przy stosowaniu długich kabli i przy złożonych konfiguracjach sprzętu.

Dzięki tym funkcjom Lehle Sunday Driver SW idealnie integruje się z każdym set-upem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości technologii JFET, wszystkie wersje Sunday Driver eliminują straty powodowane przez długie kable i łańcuchy efektów. Sygnał jest mocny, czysty i zachowuje swoją dynamikę. Odstęp od szumu na studyjnym poziomie ponad 100dB sprawia, że cała rodzina urządzeń Sunday Driver jest absolutnie wolna od wszelkich zakłóceń.