Indie Guitars - "dla każdego coś miłego"

Newsy
Pozostałe artykuły marki INDIE GUITARS
Indie Guitars - "dla każdego coś miłego"

Brytyjska i niezależna marka Indie podbija Amerykę nowymi modelami - IPRMG, Jazz, Active Shredder - to niektóre z modeli, jakie mieliśmy okazję zobaczyć i ograć podczas tegorocznych targów NAMM

Indie IPRMG to piękny instrument hollow-body sygnowany przez Mylesa Goodwyna. Szlachetny wygląd podkreślają chromowane puszki przetworników oraz otwory rezonansowe w kształcie klasycznych "efek". Zgodnie z wolą artysty firma przeznacza 25$ z każdego sprzedanego egzemplarza tej gitary na cele charytatywne.

 

 

O ile mieliśmy już w rękach świetne wiosła elektryczne marki Indie, to model Jazz przebił nasze najśmielsze oczekiwania. Gitara przywodząca na myśl słynną konstrukcję ES-175 przenosi nas w zadymiony świat jazzowej knajpy już po pierwszych zagranych na niej dźwiękach, pięknie podkreślonych przez ciepłe humbuckery Indie Alnico 5.

 

 

Zupełnie z innej bajki jest natomiast Indie Active Shredder. Uzbrojony w mostek typu floyd-rose, 24 progi i aktywne, zamknięte w puszkach pickupy EMG 81/85 instrument kierowany jest do miłośników gitarowego kunsztu i wirtuozerii.