Seymour Duncan Mick Thomson Blackouts

Newsy
Seymour Duncan Mick Thomson Blackouts

Nowe aktywne przetworniki Seymour Duncan Blackouts weszły na stałe do kanonu przetworników przeznaczonych dla gitarzystów heavy metalowych. Reprezentują one najwyższy poziom wśród dostępnych przetworników aktywnych dostępnych na rynku. Seymour Ducan zaprojektował zestaw przetworników sygnowany nazwiskiem Micka Thomsona, które dokładnie odzwierciedlają potrzeby tego gitarzysty

Mick Thomson Signature Blackouts AHB-3 są od teraz dostępne dla wszystkich - zarówno pojedynczo, z przeznaczeniem do użycia przy mostku lub szyjce, jak i w zestawie. Przetworniki zapewniają osiągnięcie mocnego, skupionego brzmienia w dolnym zakresie częstotliwości przy zachowaniu przejrzystej góry.

Przetworniki Mick Thomson Signature Blackouts AHB-3 zasilane są 9V baterią i stanowią doskonałe rozwiązanie dla gitarzystów heavy rockowych - doskonałe do gry w obniżonych strojach. Najlepiej sprawdzą się w komplecie, lecz można ich używać z innymi przetwornikami serii Blackouts i Livewire Classic II. Dzięki magnesom sztabkowym można je wykorzystać w gitarach przystosowanych do zwykłych humbuckerów jak również w instrumentach z przetwornikami typu "trembucker".

Specyfikacja pickupów Seymour Duncan Mick Thomson Signature Blackouts:

- aktywne przetworniki do gitary elektrycznej
- magnes alnico V (wersja neck), magnes ceramiczny (wersja bridge)
- symetryczny sygnał dzięki zastosowanemu preampowi, brzmienie pozbawione szumów i przydźwięków
- częstotliwość rezonansowa neck 780 Hz
- częstotliwość rezonansowa bridge: 610 Hz
- w zestawie potencjometry, gniazdo jack i klips do podłączenia baterii
- 3-żyłowe, ekranowane kable połączeniowe
- dostępne w obudowach w kolorze czarnym w wersjach bridge i neck

Więcej informacji: www.seymourduncan.com