Limitowany efekt Xotic AC/RC-OZ - Oz Noy

Newsy
Pozostałe artykuły marki XOTIC
Limitowany efekt Xotic AC/RC-OZ - Oz Noy

Xotic zaprezentował limitowany efekt AC/RC-OZ, zawierający w swojej obudowie dwa klasyczne efekty tej marki - AC Booster i RC Booster, dostosowane do wymagań znakomitego gitarzysty, Oz Noy'a.

Xotic AC/RC-OZ oferuje gładkie, delikatne i naprawdę magiczne brzmienie w stylu wzmacniacza z dużym zapasem boostu! Po włączeniu kanału AC Boostera słychać klasyczne dźwięki tego efektu o zwiększonym podbiciu - począwszy od delikatnego overdrive'u a skończywszy na ziarnistym przesterze. Parametry ustawiono według wskazówek Oza (Oz Noy to izraelski gitarzysta fusionowo-jazzowo-funkowy, który mieszka i pracuje w Nowym Jorku).

 

Dorzucając do sygnału kanał RC dopalany jest nim AC (dokładnie tak OZ ustawia efekty w swoim pedalboardzie) dla zwiększonej ilości harmonicznych, podbicia i prezencji. Oba kanały posiadają dwupasmowy equalizer z diodami LED sygnalizującymi ich pracę. Oz podsumował efekty tymi słowami: "Magia zaczyna się dopiero gdy grasz na RC nałożonym na AC - wtedy brzmienie jest naprawdę potężne!"

 

 

Produkowany w USA efekt Xotic AC/RC-OZ jest limitowany do 1500 egzemplarzy na całym świecie i posiada tryb True Bypass. Wymaga zasilania baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem 9-18V DC z wtykiem beczkowym 2.1 mm x 5.5 mm, o polaryzacji centralnie ujemnej. Efekt będzie dostępny od połowy września 2017. Sugerowana cena Xotic AC/RC-OZ wynosi 1415,94 PLN.

 

Wideoprezentacja Oz Noy:

 

 

 

www.xotic.us

www.w-distribution.de