Sterlingi już w Polsce

Newsy
Sterlingi już w Polsce

Sterling by Music Man to następca budżetowej marki OLP. Świeża seria instrumentów z logo Sterling na główce znalazła się w najnowszej dostawie firmy Music Info z Krakowa

Sterling by Music Man jest najmłodszym dzieckiem rodziny Music Man. Instrumenty tej nowej marki zawierają w sobie elementy klasycznego designu gitar elektrycznych i basowych firmy Ernie Ball Music Man. Po raz pierwszy zaprezentowana podczas targów Winter NAMM 2009, nowa linia ma za zadanie sprostać wymaganiom gitarzystów i basistów poszukujących jakości, którą znają z pozostałych produktów rodziny Music Man.

 

 

"Jesteśmy dumni, że udało się uzyskać wysoką jakość wykonania i obiektywnie wysoką wartość instrumentów, przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanej ceny" - mówi Producent. Instrumenty Sterling by Music Man stanowią szerzej dostępną cenowo wersję gitar i basów Music Man, która ma olbrzymie szanse znaleźć się w domach zarówno początkujących, jak i profesjonalnych muzyków. Dla zastanawiających się nad zakupem kolejnej gitary lub pragnących uczynić kolejny krok w dążeniu do posiadania profesjonalnego instrumentu, Sterling by Music Man dostarcza brzmień, łatwości i wygody gry oraz jakości, które spełnią ich wymagania.

Elementy takie jak naturalne, lite drewno, części i osprzęt zaprojektowane przez Music Mana - aktywna elektronika, klucze z blokadą oraz grubo wyściełane, wytrzymałe pokrowce, w połączeniu z drobiazgową kontrolą każdego instrumentu w fabryce w Orange, CA w USA, są standardem. Sterling by Music Man obiecuje, że "instrumenty tej marki sprostają lub nawet przewyższą muzyczne oczekiwania ich użytkowników".

Pełna gama instrumentów Sterling by Music Man znajduje się w aktualnej ofercie firmy Music Info.