Line 6 w trasie

Newsy
Pozostałe artykuły marki LINE 6
Line 6 w trasie

Rozpoczyna się właśnie nowy cykl prezentacji sprzętu nowatorskiej firmy i pioniera modelingu brzmień - amerykańskiego producenta Line 6. Już teraz mamy przyjemność zaprosić wszystkich niezależnie od zainteresowań muzycznych, doświadczeń czy wieku.

Sprzęt Line 6 to coś dla młodych adeptów sztuki gitarowej, doświadczonych muzyków scenicznych jak i profesjonalistów pracujących w studiach nagraniowych. Prezentacje poprowadzi ekspert w dziedzinie sprzętu Line 6. Dzięki niemu każde ze szkoleń będzie niezapomnianym wydarzeniem artystycznym i motywacją do dalszych eksperymentów z naszym brzmieniem.

Przebieg trasy:
30.11    Gdańsk, Salon Muzyczny Rock’n’Roll    
1.12    Warszawa, Salon Muzyczny Rock’n’Roll        
2.12    Poznań, Salon Muzyczny Rock’n’Roll        
3.12    Piła, Demo    
4.12    Szczecin, FAN    
5.12    Wrocław, WCM Ragtime
7.12    Wrocław, M.Ostrowski
8.12    Opole, Ragtime
9.12    Częstochowa, Salon Muzyczny Rock’n’Roll    
10.12    Katowice, Salon Muzyczny Rock’n’Roll        
11.12    Kraków, Salon Muzyczny Rock’n’Roll        
12.12    Nowy Targ, Meg            
14.12    Łódź, Guitar Center    


Na tej niecodziennej trasie będziecie mogli poznać tajniki słynnego procesora gitarowego POD X3 Live oraz najnowszej, zaawansowanej serii Spider IV. Pierwszy z wspomnianych produktów to arsenał brzmień dziesiątek modeli wzmacniaczy gitarowych, kolumn, efektów i wielu innych - łącznie to ponad 250 urządzeń w jednym procesorze podłogowym, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach za sprawą super solidnej konstrukcji, prostoty obsługi i niezliczonej ilości funkcji, niezbędnych podczas pracy w studio i grania koncertów.

Spider IV, najnowsza odsłona legendarnej serii Spider wprowadza modeling brzmień na nieosiągalny do tej pory pułap. Wzmacniacze cechują się m.in. 20 efektami, w tym tak zaawansowanymi technologicznie jak inteligentny Pitch Shifter, czy Smart Harmony pozwalający na tworzenie harmonii w dowolnym kluczu i tonacji, przestrajanie dźwięków o oktawę w górę i w dół i wiele więcej. Wzmacniacze są też wyposażone w setki brzmień, stworzonych z myślą o tej serii, 14-sekundowy looper oraz pozawalają na szerokie możliwości edycji parametrów naszego brzmienia. W serii Spider IV każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno małe, domowe kombo 15 czy 30 Watt jak i sceniczne maszyny Spider IV 75, 120 i 150  oraz głowę Spider IV 150HD.

Godziny rozpoczęcia prezentacji w poszczególnych miejscach będą na bieżąco podawane za pośrednictwem strony www.line6.pl/prezentacja. Wstęp wolny.