Ostatnia szansa by zdobyć numer specjalny!

Newsy
Ostatnia szansa by zdobyć numer specjalny!

Dowiedzieliśmy się, że na półkach sklepowych znajdują się dosłownie ostatnie sztuki wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju numeru specjalnego Gitarzysty, który rozchodzi się jak świeże bułeczki. To ostatni dzwonek by zdobyć egzemplarz najmodniejszego magazynu gitarowego na rynku!

Październikowy numer Gitarzysty to 164 strony wypełnione najwyższej próby lekturą dla gitarzystów i nie tylko. Każdy prawdziwy fan z pewnością doceni unikalne materiały z muzykami takimi jak Joe Satriani, Kirk Hammett czy Hansi Kürsch. Tu zawsze znajdziesz coś ciekawego i inspirującego do gry na gitarze. Na deser dostaniesz pocztówki edukacyjne z następującymi gitarzystami: Jeff Beck, Matt Tuck, Mark Morton, Yngwie Malmsteen, Christian Andreu i John Mayer.

ZANIM KUPISZ SPRZĘT...

... poczytaj o nim i posłuchaj próbek brzmień. Maniakom sprzętowym z pewnością zasmakuje danie złożone z gitar Blade Custom Shop, Ibanez JS100, Sandberg California JM, Manuel Rodriguez C11, wzmacniaczy Marshall Randy Rhoads, Zachar Liquitone i Ampeg BA600, a także efektów Zoom Richie Kotzen, TC Electronic Nova Drive i Ashdown Dual Band Compressor. Po raz pierwszy w Polsce prezentujemy także najnowsze struny Ernie Ball Titanium Coated Slinky.

PO CO WYDAWAĆ NA LEKCJE PRYWATNE...

... skoro Gitarzysta daje Ci za 15 zł komplet materiałów edukacyjnych na cały miesiąc! Tym, którzy chcą rozwijać swój warsztat gitarowy proponujemy warsztaty - akustyk, blues, funky, tapping, jazz-rock, jazz, metal - każdy z nich składający się z dwóch stron (tekst oraz nuty) i nagrania przykładów na załączonym CD. Wyjątkową lekcją w tym numerze jest "Zagraj jak Steve Morse". Na deser proponujemy kompletne rozpiski (nuty i tabulatura) trzech utworów zespołów Winger, Running Wild i Breakout. Potrafisz zagrać to wszystko?

UWAGA: NUMER SPECJALNY!

Wraz z numerem 10/2009 dostaniecie 6 ekscytujących pocztówek ze znanymi gitarzystami. Każdą z nich możecie zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, zapoznać się ze stylem i sprzętem muzyka, a także nauczyć wybranego riffu, z których każdy jest swego rodzaju perełką. Gdy już opanujesz wszystkie frazy możesz oprawic kartki w antyramy i powiesić w pokoju, aby mobilizowały Cię i inspirowały do bardziej intensywnych ćwiczeń na gitarze. TO DZIAŁA!
   

W numerze październikowym także dwa wyjątkowe warsztaty: basowy oraz klasyczny. Są tak dobre, że każdy powinien się z nimi zapoznać, niezależnie od preferowanego stylu muzyki.

ZAPRENUMERUJ

Jeśli podchodzisz na serio do swojej pasji i chcesz ją rozwijać, zaprenumeruj Gitarzystę by nie stracić żadnego numeru. W prezencie dostaniesz od nas komplet najwyższej jakości strun PRS o wartości kilkudziesięciu złotych. Czy to wygląda jak dobry deal?