Cornford, Two-Rock, JazzKat, Victoria - legendarne wzmacniacze wreszcie w Polsce!

Newsy
Cornford, Two-Rock, JazzKat, Victoria - legendarne wzmacniacze wreszcie w Polsce!

Legendarne brzmienia wreszcie stały się dostępne w Polsce. Za sprawą firmy OwnSounds dostępna jest oferta recznie produkowanych wzmacniaczy z najwyższej półki

Cornford to znakomita marka z Wysp, której walory doceniaja sławy gitarowego świata. Liste otwieraja Guthrie Govan, Richie Kotzen, Greg Howe, Frank Gambale, Jan Cyrka. W ofercie sa swietne 6 watowe comba jak również potężne 100 watowe heady sygnowane nazwiskiem Richiego Kotzena. 

Z kolei Two-Rock to amerykańska legenda z polskim akcentem. Jednym z założycieli firmy jest Joe Mloganoski. Z firmą współpracują miedzy innymi John Mayer i Joe Bonamasa.

Kolejna marka w ofercie OwnSounds to JazzKat - numer jeden w świecie jazzu. Absolutna czystość brzmienia, duża moc i niewielka waga. JazzKat świetnie spisują sie z gitarami akustycznymi jak i elektrycznymi. Potwierdzone przez tuzów takich jak George Benson, Andreas Öberg czy Ulf Wakenius.

Ale to jeszcze nie koniec - w katalogu polskiego dystrybutora znalazła się także marka Victoria. Są to fantastyczne comba w przypadku, ktorych nazwiska mówia same za siebie: Eric Clapton, Buddy Guy, Billy Gibbons, Mark Knopfler, Keith Richards, i.in.

Więcej informacji: