Odwiedź nas na Targach i zdobądź sprzęt!

Newsy
Odwiedź nas na Targach i zdobądź sprzęt!

W dniach 1-3 października 2009 w Krakowie odbywają się targi Music Media. W organizowanym tam przez nas konkursie do wygrania będzie możliwość zakupu kompletnego zestawu gitarowego za... złotówkę.

Music Media to targi instrumentów, sprzętu muzycznego, scenicznego i oświetleniowego. Odbywają się one po raz piąty. To największe tego typu targi w Polsce. Nie zabrakło tu firm pragnących zaprezentować swój asortyment oraz usługi z zakresu instrumentów, światła, dźwięku oraz produkcji muzycznej, radiowej i telewizyjnej. Bogaty program seminariów i imprez towarzyszących jest dopełnieniem ciekawego weekendu w Krakowie.W dniach od 1 do 3 października na stoisku wydawnictwa AVT znajdą się kupony konkursowe, na których pojawi się zadanie brzmiące następująco:

Stwórz slogan reklamujący Magazyn Gitarzysta.

Na miejscu znajdzie się również urna do umieszczania w niej kuponów. Zwycięzca, wybrany komisyjnie przez Redakcję, zdobędzie szansę nabycia kompletnego zestawu gitarowego za symboliczną złotówkę.
 
Sponsorami konkursu są następujące marki:
 
     
     

W skład zestawu wchodzą:


- Blade Texas Standard Pro (gitara elektryczna)- Ibanez TBX30R Limited Edition (wzmacniacz)- DigiTech RP255 (multiefekt gitarowy)- pasek Fender- kabel Fender


- kabel Elixir- struny RotoSound- kostki gitarowe Ernie Ball
 
Sponsorami konkursu są następujące marki: