Fleabass w Konsbud-Audio

Newsy
Fleabass w Konsbud-Audio

Do katalogu Konsbud-Audio dołączyła marka Fleabass. Jak sama nazwa wskazuje, jest to firma produkująca gitary basowe, założona przez muzyka zespołu Red Hot Chili Peppers

Obecnie do dyspozycji użytkowników oddano dwie serie instrumentów Fleabass: Model 32 oraz Junior Bass. Pierwsza z nich to gitary o standardowej menzurze 34". Junior ma menzurę krótszą, idealną dla małych dłoni - 30". Dostępne są cztery opcje kolorystyczne, które osobiście wybrał i nazwał Flea: Punk Bass, Water Bass, The Wild One i Sunny Bass.

Oddajmy teraz głos założycielowi firmy: "Fleabass narodził się z mojej miłości do muzycznej edukacji. Kiedy byłem małym chłopcem, kładłem na łóżku trąbkę, stawałem z drugiej strony pokoju i po prostu gapiłem się na nią godzinami. Jej kolor, kształt, zaklęta w niej tradycja, arcydzieła stworzone przez ludzi, którzy grali na takiej trąbce przede mną... W tym szaleńczym życiu i chaosie świata, trąbka reprezentowała transcendentalne piękno. Dlatego właśnie powołałem do życia firmę Fleabass. Jej jedynym celem jest dać ludziom coś, w czym będą się mogli zakochać, a ich rodziny będzie na to stać. Każdy instrument jest pieczołowicie wytwarzany i dokładnie sprawdzany pod względem jakości, tak byśmy mogli być z niego dumni. Nie jest to zabawka z kiepską intonacją i niewygodną akcją, jakiej doświadczyłem w wielu tanich basówkach, lecz poważny, pięknie grający instrument, coraz lepszy z czasem i wyglądający klawo jak diabli."

Więcej informacji: www.fleabass.com oraz www.konsbud-audio.pl