Struny Ernie Ball PARADIGM już w sprzedaży

Newsy
Struny Ernie Ball PARADIGM już w sprzedaży

Pod koniec lipca 2017 w sprzedaży pojawiły się najnowsze struny Ernie Ball Paradigm, wyróżniające się nieprzeciętną odpornością na pękanie oraz niezrównaną wytrzymałością.

Ernie Ball Paradigm reprezentują najbardziej zaawansowaną technologię produkcji i po raz pierwszy oferowane są z pełną gwarancją - jeśli, któraś ze strun Paradigm pęknie lub zardzewieje w ciągu 90 dni od zakupu, producent zobowiązał się do zwrotu pełnej kwoty zakupu.

 

Ernie Ball Paradigm wykorzystują opatentowane przez Ernie Ball technologie takie jak RPS (każda struna wiolinowa wzmocniona jest owijką z mosiądzu) oraz EVERLAST (każda struna posiada powłokę o grubości 4 nanometrów - ponad 20.000 razy cieńszą od ludzkiego włosa, która chroni przed brudem i korozją). Nie jest to proces klasycznego powlekania strun, powłoka Everlast jest niewyczuwalna dla dłoni i nie zużywa się jak w innych strunach powlekanych. Dzięki użyciu najbardziej wytrzymałych stopów struny Paradigm są całkowicie odporne na pękanie.

 

Struny Ernie Ball Paradigm dostępne są w większości popularnych rozmiarów i przeznaczone zarówno do gitar elektrycznych sześcio- i siedmiostrunowych, jak i akustycznych.

 

Poniżej krótkie prezentacje możliwości strun w wykonaniu Johna Petrucciego i Kirka Hammetta:

 

 

 

 

www.musicinfo.pl

www.ernieball.com