Nowa kolumna gitarowa BluGuitar NanoCaB

Newsy
Nowa kolumna gitarowa BluGuitar NanoCaB

W ofercie Audiostacji dostępny jest innowacyjny, podłogowy wzmacniacz BluGuitar AMP1, dla którego Thomas Blug, twórca marki BluGuitar, opracował też dwie jednogłośnikowe kolumny - NanoCab oraz FatCab.

Założyciel marki i jednocześnie projektant urządzeń BluGuitar, niemiecki gitarzysta Thomas Blug określa NanoCaB "najmniejszą kolumną o największym brzmieniu".

 

W tej kompaktowej kolumnie o mocy 60 W i wadze 10 kg został zainstalowany głośnik 12". By zapewnić dobrą charakterystykę niskich częstotliwości, wyposażono ją w podwójny system Bass Reflex. NanoCaB ma jedno wejście mono i po jednym wyjściu równoległym i szeregowym. Obudowę wykonano z brzozy bałtyckiej i wzmocniono toleksem. Całość mieści się w wymiarach 370x360x280 cm.

 

 

Wzmacniacz AMP1 dzięki modyfikowalnym kanałom oferuje bardzo szeroką paletę barw oraz gainu. Bardzo funkcjonalny, podłogowy wzmacniacz udostępnia aż 100 W mocy i pozwala osiągnąć niezwykle bogate, lampowe w charakterze brzmienie, a wszystko przy wadze zaledwie 1,2 kg. AMP1 oferuje szeroką paletę brzmień od jazzu po metal w profesjonalnej jakości. Wzmacniacz ma regulację pogłosu i podbicia boost, oferuje obsługę MIDI, znakomicie brzmiącą symulację głośnika do studyjnych nagrań, posiada wbudowaną pętlę efektów, a do tego 3 przełączniki nożne na pokładzie.

 

www.audiostacja.pl

www.bluguitar.com