Pokrowce gitarowe MADAROZZO w ofercie Music Info

Newsy
Pokrowce gitarowe MADAROZZO w ofercie Music Info

Od marca w ofercie Music Info dostępne są bardzo funkcjonalne i znakomicie prezentujące się, wzmacniane pokrowce piankowe Madarozzo.

MADAROZZO wprowadza ekscytującą kolekcję pokrowców na instrumenty muzyczne - Couturier Collection.

 

W 1996 roku Martin Ritter rozpoczął pracę w swoim małym biurze w północnej Anglii, aby na zawsze odmienić nudny świat pokrowców na instrumenty. Kilka ostatnich dziesięcioleci udowodniło, że jego koncepcje produktów są akceptowane nie tylko przez muzyków na całym świecie, ale zostały także uznane przez setki tysięcy okazjonalnych gitarzystów jako "ich" wybór gig bagów. Zauważywszy niewypełnioną niszę na rynku, Martin Ritter, założyciel firmy, wykorzystując swoją wiedzę projektanta i dysponując dogłębną znajomością przemysłu muzycznego, postanowił wprowadzić swoją innowacyjną markę MADAROZZO na rynek w 2007 roku.

 

Dzisiaj amerykańska firma Ritter USA LLC kontynuuje swoją udaną i twórczą pracę, dostosowując pokrowce MADAROZZO do najnowszych i nadchodzących trendów. MADAROZZO Couturier Collection łączy w sobie jakość, funkcjonalność, znakomitą ochronę instrumentu ze atrakcyjnością wizualną.

 

W ofercie pokrowce piankowe na gitary klasyczne, akustyczne, basowe i elektryczne.

 

Seria EDU G012 - (pianka 20 mm)

 

Piankowe pokrowce z serii EDU (Gig Bag 20mm gąbka) przeznaczone są do gitary akustycznej typu Dreadnought. Posiadają dwa regulowane paski na plecy typu Two-Tone "backpack" z odblaskami bezpieczeństwa. Grubość pianki: 20 mm (Luxury Quality Nylon). Idealny na każdą pogodę/sezon - Polyester 420D. Dodatkowe wewnętrzne wzmocnienia główki i mostka gitary. Wzmacniane rączki (Luxury padded). Zamek błyskawiczny (10 zipper). Kieszeń na akcesoria lub nuty A4 (zamek błyskawiczny). Dodatkowe trzy kieszenie na akcesoria w okolicach gryfu.

 

 

Seria Essential G003 - (pianka 3 mm), G008 - (pianka 8 mm), G016 - (pianka 16 mm)

 

 

 

www.musicinfo.pl

www.madarozzo.com