Efekty Keeley Super Phat Mod i Keeley Dyno My Roto

Newsy
Pozostałe artykuły marki KEELEY
Efekty Keeley Super Phat Mod i Keeley Dyno My Roto

Robert Keeley stworzył dwa nowe, genialne efekty: Super Phat Mod Transparent Overdrive i Dyno My Roto Tri-Chorus / Rotary / RotoFlange, które już niedługo pojawią się w sprzedaży.

Keeley Super Phat Mod to popularny efekt mod w nowej odsłonie, wyposażony w fenomenalny układ JFET, który w wyjątkowy sposób emuluje brzmienie starszych wzmacniaczy lampowych. Efekt Super Phat Mod posiada niesamowitą dynamikę. Jest bardzo czuły i oferuje bogate brzmienie. Tutaj zrodził się termin transparentnego overdrive’a! Od country, poprzez bluesa i rocka, efekt Phat Mod to świetny wybór dla tych, którzy nie preferują przedobrzonego brzmienia pospolitego screamera. Wystarczy ustawić wysoki gain i pozwolić aby za dynamikę i brzmienie odpowiadał potencjometr głośności gitary i atak kostką. Efekt będzie dostępny od połowy lutego 2017. Sugerowana cena detaliczna efektu Keeley Super Phat Mod wynosi 973,59 PLN.

 

 

 

 

Dzięki efektowi Keeley Dyno My Roto w końcu można poczuć brzmienie vintage’owego rackowego chorusa z lat 80. w stylu głośnika obrotowego z kontrolerem Proximity. Parametr ten wyznacza odległość grającego muzyka od obracającego się głośnika, co z kolei przypomina regulację pogłosu. Można poczuć oddziaływanie przestrzeni i soniczne rotacje przypominające chorus. Ostatnio podczas eksperymentów z obracaniem, załoga Keeley’a stworzyła brzmienie RotoFlange, o prostej kontroli ujemnego sprzężenia, dzięki czemu możemy uzyskać klasyczne brzmienia flangera. Efekt posiada 3 tryby działania Chorus / Rotary / Flanger. Keeley Dyno My Roto będzie dostępny od połowy lutego 2017. Sugerowana cena detaliczna efektu Keeley Dyno My Roto wynosi 1081,78 PLN.

 

 

www.robertkeeley.com

www.w-distribution.de