BluGuitar AMP1

Newsy
BluGuitar AMP1

Jeden z czołowych niemieckich gitarzystów Thomas Blug zaprojektował i skonstruował wzmacniacz oraz akcesoria, które zmieniają zasady gry. Dzięki modelowi BluGuitar AMP1 nowocześni gitarzyści zyskują urządzenie, które powinno ich w pełni zadowolić.

Czerpiąc z dziesiątków lat doświadczenia w projektowaniu elektrycznym, koncertowaniu i nagrywaniu, Thomas wykorzystał jako punkty odniesienia jedne z najbardziej znanych wzmacniaczy z ostatnich 60 lat. Tak powstała marka wzmacniaczy, akcesoriów i gitar - BluGuitar.

 

Zaprojektowany przez Thomasa Bluga, doświadczonego gitarzystę, wzmacniacz BluGuitar AMP1 o mocy 100 W nawiązuje do mocy i charakteru rozwiązań lampowych, ale pozwala osiągnąć znacznie bogatsze brzmienie, a wszystko przy wadze zaledwie 1,2 kg.

 

Dzieje się tak za sprawą czterech modyfikowalnych kanałów, z których każdy może brzmieć na cztery sposoby: czysto, vintage’owo, klasycznie lub nowocześnie. AMP1 oferuje szeroką paletę brzmień od jazzu po metal w profesjonalnej jakości. Sam konstruktor zapewnia, że AMP1 daje zwarty, głęboki dźwięk, który na dole jest jednocześnie tłusty i czytelny, a na górze nigdy nie zdarza się, by był zbyt cienki i denerwujący. Wzmacniacz ma regulację boostu, reverbu, obsługę MIDI, znakomicie brzmiącą symulację głośnika do studyjnych nagrań, a do tego 3 przełączniki nożne na pokładzie.

 

www.audiostacja.pl

www.bluguitar.com