Przełączniki CRL w Music Partners

Newsy
Przełączniki CRL w Music Partners

Niedawno informowaliśmy o pojawieniu się w ofercie Music Partners Polska doskonałych przełączników 3-pozycyjnych oraz 5-pozycyjnych znamienitej amerykańskiej marki Oak Grigsby, które to montowane są we wszystkich modelach American Fender produkowanych od 1995 roku

Obecnie oferta została poszerzona o przełączniki montowane we wszystkich amerykańskich modelach Fendera przed 1995 rokiem. Chodzi oczywiście o przełączniki amerykańskiej marki CRL. Oczywiście tak jak Oak Grigsby marka CRL wszelkie swoje produkty wytwarza w Stanach Zjednoczonych. Od tej pory właściciele starszych modeli Fendera mogą zakupić w Polsce oryginalne przełączniki do swoich gitar.

Zarówno 3 jak i 5 pozycyjne można kupić w cenie 59 złotych. Obydwa modele 3 i 5 pozycyjne można zakupić w opakowaniach zawierających 1 oraz 12 sztuk. Jednocześnie Music Partners Polska zapowiada, że już wkrótce na magazynach pojawią się amerykańskie potencjometry marki CTS, której lutnikom oraz właścicielom oryginalnych amerykańskich Fenderów nie trzeba przedstawiać.